Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Michal Bartl
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
6.5. 16:00
AF127
Uničov A - Šumperk
25 : 28
30.4. 10:30
AF126
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
22.4. 10:30
AF116
Luhačovice - Šumperk
28 : 37
9.4. 10:30
AF113
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2.4. 13:30
AF105
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
26.3. 10:30
AF100
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
18.3. 16:30
AF094
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
12.3. 10:30
AF087
Šumperk - Vsetín
25 : 26
4.3. 16:00
AF083
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
26.2. 10:30
AF074
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
19.2. 17:00
AF072
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
3.12. 15:00
AF060
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
27.11. 10:30
AF050
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
13.11. 10:30
AF039
Šumperk - SK Velká Bystřice B
39 : 29
23.10. 11:00
AF034
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
16.10. 10:30
AF028
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
8.10. 17:00
AF021
Vsetín - Šumperk
29 : 23
2.10. 10:30
AF017
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
25.9. 16:00
AF008
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
Český pohár mužů
9.9. 18:00
AM046
Šumperk - Olomouc
30 : 32
27.8. 15:00
AM022
Droždín - Šumperk
27 : 28
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.