Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miroslav Vaverka
Post
Mateřský klub
SK Droždín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
99
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF131]
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
6 branek
29.04. [AF123]
Rožnov p.R. - SK Velká Bystřice B
41 : 22
4 branek
22.04. [AF118]
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
4 branek
09.04. [AF112]
L.Zubří - SK Velká Bystřice B
37 : 33
4 branek
02.04. [AF105]
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
5 branek
25.03. [AF101]
Pepino SKP F-M B - SK Velká Bystřice B
33 : 41
9 branek
19.03. [AF092]
SK Velká Bystřice B - Luhačovice
34 : 36
10 branek
12.03. [AF090]
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
27 : 23
1 branek
26.02. [AF078]
SK Velká Bystřice B - Holešov-Přerov
27 : 30
2 branek
18.02. [AF068]
MHK Karviná - SK Velká Bystřice B
36 : 27
6 branek
Český pohár mužů
28.09. [AM062]
Olomouc - HC ROBE Zubří
18 : 44
4 branek
LOLK muži
03.06. [OA062]
Droždín - Žeravice
27 : 26
6 branek
28.05. [OA061]
Žeravice - Droždín
37 : 23
7 branek
20.05. [OA059]
Droždín - Senice
30 : 18
8 branek
14.05. [OA057]
Senice - Droždín
24 : 31
2 branek
07.05. [OA056]
Senice - Droždín
18 : 25
4 branek
08.04. [OA042]
Žeravice - Droždín
20 : 21
7 branek
01.04. [OA039]
Droždín - Val.Meziříčí
29 : 23
8 branek
11.09. [OA002]
Dřevohostice - Droždín
20 : 20
2 branek
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.