Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Rozpis soutěže
LOKL mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Vykydal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Gallas
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Vít Hájek
TJ STM Olomouc A
4 - 0 - 0 - 2
Šárka Himrová
SK Velká Bystřice
4 - 0 - 0 - 2
Vilém Hradil
TJ STM Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Hruban
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
David Klimeš
TJ Sokol Centrum Haná A
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Kozmík
TJ STM Olomouc A
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Kratochvíl
Sokol Horka nad Moravou
4 - 0 - 0 - 2
Marek Lešanský
TJ STM Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mareš
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Petra Marešová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Musil
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Pavlík
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
David Procházka
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Růžička
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Filip Vyorálek
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Dvořák
SK Velká Bystřice
6 - 0 - 0 - 3
David Juráš
TJ Sokol Centrum Haná A
6 - 0 - 0 - 3
Stanislav Molnár
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Mráček
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Neumann
Sokol Horka nad Moravou
6 - 0 - 0 - 3
Roman Rosík
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Josef Suchánek
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Šimon Válek
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Vodička
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Voglová
DHK Litovel
6 - 0 - 0 - 3
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
8 - 0 - 0 - 4
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Adam Horáček
SK Velká Bystřice
8 - 0 - 0 - 4
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
8 - 0 - 0 - 4
Adam Vladař
TJ STM Olomouc A
8 - 0 - 0 - 4
Šimon Horenský
TJ STM Olomouc A
10 - 0 - 1 - 0
Šimon Hudeček
TJ Sokol Centrum Haná A
10 - 0 - 0 - 5
Aneta Šebestová
DHK Zora Olomouc
10 - 0 - 1 - 5
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
12 - 0 - 0 - 6
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná A
14 - 0 - 0 - 7
Jan Milar
TJ Sokol Centrum Haná A
14 - 0 - 0 - 7
Zuzana Polesová
DHK Zora Olomouc
14 - 0 - 1 - 7
Zpět
Další
Předchozí kola
Finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Žeravice
27 : 26
Tabulka střelců
Leona Dostálová
Senice na Hané
86
Anna Kubálková
DHK Litovel
77
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
8
Tomáš Machač
TJ STM Olomouc B
7
Leona Dostálová
Senice na Hané
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kubálková
DHK Litovel
34
Jan Valouch
Senice na Hané
18
Zuzana Polesová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.