Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Luboš Dohnal
TJ Cement Hranice B
2 - 0 - 0 - 1
Hynek Dvořák
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Dzieržava
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Vít Hájek
TJ STM Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Hudeček
TJ Sokol Centrum Haná
2 - 0 - 0 - 1
Michal Janota
TJ STM Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Juračka
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Katinger
SK Velká Bystřice B
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Koláček
TJ Cement Hranice B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kubáček
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Filip Liška
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
David Maitner
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Jan Milar
TJ Sokol Centrum Haná
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Němeček
TJ Cement Hranice B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Szampan
TJ STM Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Alexandr Bábek
TJ Sokol Centrum Haná
4 - 0 - 0 - 2
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
4 - 0 - 0 - 2
Roman Filipec
TJ STM Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hanták
TJ Sokol Centrum Haná
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Hollaschke
TJ Cement Hranice B
4 - 0 - 0 - 2
Adam Krejčí
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Ogoun
TJ STM Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Slepica
SK Velká Bystřice B
4 - 0 - 0 - 2
Adam Vladař
TJ STM Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Rostislav Černý
SK Velká Bystřice B
6 - 0 - 0 - 3
Radek Dubový
Tatran Litovel
6 - 0 - 0 - 3
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
6 - 0 - 0 - 3
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc B
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Schaffner
SK Velká Bystřice B
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Sova
TJ STM Olomouc B
6 - 0 - 0 - 3
Tadeáš Vala
TJ Cement Hranice B
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Baciak
Tatran Litovel
8 - 0 - 0 - 4
Marek Kršek
Tatran Litovel
8 - 0 - 0 - 4
Vilém Zedník
SK Velká Bystřice B
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Kříž
TJ Cement Hranice B
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Stejskal
Tatran Litovel
10 - 0 - 0 - 5
Jan Weber
TJ Cement Hranice B
10 - 0 - 0 - 5
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
12 - 0 - 1 - 6
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
12 - 0 - 0 - 6
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
22 : 31
video
online
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
7
0
1
242 : 171
14
2
STM Olomouc B
8
4
2
2
198 : 190
10
3
Velká Bystřice B
8
4
1
3
208 : 203
9
4
TJ Sokol Centrum Haná
8
2
1
5
175 : 211
5
5
TJ Cement Hranice B
8
1
0
7
153 : 201
2
Tabulka střelců
Adam Katinger
SK Velká Bystřice B
54
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
52
Martin Hanták
TJ Sokol Centrum Haná
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc B
11
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
11
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
12
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
12
Jan Weber
TJ Cement Hranice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.