Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Anna Kubálková
DHK Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Spitzer
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
David Papajík
Senice na Hané
2 - 0 - 0 - 1
David Novosad
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Lakomá
DHK Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Mareš
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Kubíček
Senice na Hané
2 - 0 - 0 - 1
Jan Růžička
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Valouch
Senice na Hané
6 - 0 - 0 - 3
Jan Kotrys
TJ Sokol Centrum Haná B
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Papoušek
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
8 - 0 - 0 - 4
Julie Špundová
DHK Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Kamil Petr
Sokol Horka nad Moravou
4 - 0 - 0 - 2
Kryštof Trojan
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Leona Dostálová
Senice na Hané
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Čechová
DHK Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Neumann
Sokol Horka nad Moravou
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vogl
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Koudelka
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Kalousek
Tatran Litovel
16 - 0 - 0 - 8
Matěj Kratochvíl
Sokol Horka nad Moravou
4 - 0 - 0 - 2
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Michal Pluskal
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Vykydalová
DHK Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Nela Čapková
Sokol Horka nad Moravou
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Musil
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vašíček
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Hruban
TJ Sokol Centrum Haná B
6 - 0 - 0 - 3
Patrik Bártů
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Gallas
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Radek Dreiseitl
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Roman Rosík
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Hynek
Senice na Hané
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Nevrla
TJ Sokol Centrum Haná B
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Kräuterová
Sokol Horka nad Moravou
4 - 0 - 0 - 2
Tobiáš Polišenský
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jurík
TJ Sokol Centrum Haná B
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Litovel
24 : 19
video
online
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
video
online
Senice na Hané - DHK Litovel
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
10
9
0
1
233 : 171
18
2
Horka nad Moravou
10
8
0
2
203 : 138
16
3
TJ Sokol Centrum Haná B
10
5
0
5
178 : 175
10
4
Hranice
10
3
1
6
184 : 207
7
5
Senice na Hané
10
3
0
7
150 : 190
6
6
DHK Litovel
10
1
1
8
143 : 210
3
Tabulka střelců
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
57
Tereza Kräuterová
Sokol Horka nad Moravou
57
Leona Dostálová
Senice na Hané
48
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná B
14
Anna Kubálková
DHK Litovel
9
Eliška Lakomá
DHK Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kalousek
Tatran Litovel
16
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
8
Jan Kotrys
TJ Sokol Centrum Haná B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.