Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Vladař
TJ STM Olomouc A
1
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
2
Adam Horáček
SK Velká Bystřice
2
Daniel Škoda
TJ STM Olomouc B
2
David Plaček
TJ STM Olomouc B
3
Dominik Ritli
TJ STM Olomouc B
1
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Jakub Salašnyj
SK Velká Bystřice
3
Jan Milar
TJ Sokol Centrum Haná A
1
Jiří Kožďál
TJ STM Olomouc A
1
Josef Palička
TJ STM Olomouc A
1
Lukáš Nerad
TJ STM Olomouc A
2
Marek Lešanský
TJ STM Olomouc B
2
Martin Stryk
SK Velká Bystřice
1
Michal Onderka
SK Žeravice
1
Michal Janota
TJ STM Olomouc A
1
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Nikol Drgová
DHK Zora Olomouc
2
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná A
4
Pavel Matulík
SK Velká Bystřice
1
Petra Marešová
DHK Zora Olomouc
6
Radim Lakomý
TJ Sokol Centrum Haná A
1
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
6
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
1
Tom Šporik
TJ STM Olomouc A
1
Tomáš Zaoral
SK Žeravice
1
Tomáš Machač
TJ STM Olomouc B
5
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Vojtěch Vodička
SK Žeravice
2
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
4
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.