Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Adámek
SK Žeravice
29
Jan Bělka
SK Droždín
40
Lukáš Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
2
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
43
David Bortl
SK Žeravice
13
Josef Brada
SK Žeravice
41
Pavel Čaprnka
TJ Valašské Meziříčí
3
Jaroslav Čech
TJ Veselá
18
Radek Čechmánek
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Stanislav Čížek
Sokol Dřevohostice
1
Tomáš Čižmárik
SK Droždín
3
Vít Divila
SK Žeravice
2
Miloš Dočkal
SK Droždín
27
Igor Doleček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
47
Michal Dorňák
TJ Valašské Meziříčí
1
Michal Dostál
TJ Valašské Meziříčí
2
David Dvořák
TJ Veselá
56
Ondřej Frolík
TJ Valašské Meziříčí
41
Martin Hacura
SK Žeravice
6
Daniel Herman
TJ Valašské Meziříčí
6
Lukáš Holiš
TJ Valašské Meziříčí
2
Jakub Horák
TJ Veselá
9
Martin Hospodářský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Jiří Husička
Senice n.H.
71
Martin Hynek
Senice n.H.
36
Stanislav Hynek
Senice n.H.
8
Pavel Chromec
SK Droždín
1
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
5
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Martin Jakubál
Sokol Dřevohostice
6
Milan Janeček
SK Žeravice
31
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
8
Radek Janovský
TJ Valašské Meziříčí
2
Tomáš Janovský
Sokol Dřevohostice
44
František Januš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
19
Radovan Kachtík
TJ Veselá
35
Petr Kocourek
Senice n.H.
16
David Kopal
SK Žeravice
53
Jiří Kopecký
Senice n.H.
22
Další
Předchozí kola
Semifinále OLKSH - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
30 : 18
video
online
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
2
2
0
0
61 : 42
4
2
Žeravice
2
2
0
0
54 : 42
4
3
Dřevohostice
2
0
0
2
42 : 54
0
4
Senice
2
0
0
2
42 : 61
0
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.