Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
19
Jiří Zubík
SK Žeravice
60
Marek Zubík
SK Žeravice
37
Radek Zlámalík
Senice n.H.
30
Petr Zedek
SK Žeravice
36
Karel Zbořil
Senice n.H.
24
Tomáš Zámečník
Sokol Dřevohostice
26
Ondřej Vymazal
Senice n.H.
3
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
44
Radim Vrzala
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
5
Pavel Vodička
SK Droždín
7
Pavel Večeřa
SK Žeravice
6
Marek Večerka
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Miroslav Vaverka
SK Droždín
44
Tomáš Vaculín
TJ Veselá
25
Michal Vaculík
SK Žeravice
29
Marek Unar
Senice n.H.
17
Tomáš Uhříček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
6
Michal Továrek
Senice n.H.
1
David Tomčík
Sokol Dřevohostice
7
Patrik Tellinger
Sokol Dřevohostice
23
Pavel Šváb
SK Droždín
22
David Študent
SK Žeravice
6
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Adam Šeránek
Sokol Dřevohostice
5
Filip Suchánek
SK Žeravice
12
Martin Spurný
SK Droždín
18
Petr Soukup
SK Droždín
51
Daniel Smička
Senice n.H.
6
Martin Schneider
SK Droždín
26
Pavel Schneider
SK Droždín
1
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Jakub Říha
TJ Valašské Meziříčí
4
Martin Říha
TJ Valašské Meziříčí
3
Jakub Ryška
Sokol Dřevohostice
33
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Tomáš Růžička
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Jan Rob
SK Žeravice
4
Michal Riedinger
Senice n.H.
48
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.