Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lukáš Nerad
TJ STM Olomouc A
11
Jakub Salašnyj
SK Velká Bystřice
11
Aleš Čáp
SK Velká Bystřice
12
Josef Palička
TJ STM Olomouc A
12
Petra Marešová
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Schaffner
SK Velká Bystřice
14
Michal Onderka
SK Žeravice
15
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
15
Vojtěch Vodička
SK Žeravice
15
Nikol Drgová
DHK Zora Olomouc
16
Tomáš Machač
TJ STM Olomouc B
16
Daniel Škoda
TJ STM Olomouc B
16
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná A
17
Dominik Ritli
TJ STM Olomouc B
17
Josef Suchánek
SK Žeravice
17
Tomáš Zaoral
SK Žeravice
17
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
19
Martin Stryk
SK Velká Bystřice
19
Tomáš Juračka
SK Velká Bystřice
20
Radim Lakomý
TJ Sokol Centrum Haná A
20
Jiří Mráček
SK Žeravice
20
Tom Šporik
TJ STM Olomouc A
23
Marek Lešanský
TJ STM Olomouc B
24
Jiří Kožďál
TJ STM Olomouc A
25
Pavel Ogoun
TJ STM Olomouc A
26
Natálie Rodeková
SK Žeravice
29
Adam Vladař
TJ STM Olomouc A
30
Vít Hájek
TJ STM Olomouc A
31
David Plaček
TJ STM Olomouc B
31
Šimon Hudeček
TJ Sokol Centrum Haná A
32
Nikola Hynková
DHK Zora Olomouc
32
Michal Janota
TJ STM Olomouc A
37
Adam Horáček
SK Velká Bystřice
38
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
44
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Zpět
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.