Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
Rozpis soutěže
LOLK starší žáci
nadstavba A
nadstavba B
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
13.11. 11:00
AE038
Napajedla - Juliánov
35 : 23
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
4.12. 12:00
AF055
Uničov A - MHK Karviná
26 : 33
27.11. 15:00
AF051
L.Zubří - Tatran Litovel B
35 : 27
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
19.11. 17:30
AF046
SK Velká Bystřice B - L.Zubří
24 : 25
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
nadstavba B - 3. kolo - výsledky
video
online
Litovel - TJ Cement Hranice B
34 : 16
video
online
STM Olomouc B - TJ Sokol Centrum Haná
13 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná
6
6
0
0
155 : 105
12
2
Litovel
6
4
0
2
153 : 124
8
3
STM Olomouc B
6
2
0
4
111 : 111
4
4
TJ Cement Hranice B
6
0
0
6
88 : 167
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
118
Adam Kotěšovský
SK Žeravice
94
Daniel Sova
TJ STM Olomouc A
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Krejčí
Tatran Litovel
15
Daniel Sova
TJ STM Olomouc A
13
Adam Kotěšovský
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice A
28
Jiří Kučerka
TJ STM Olomouc A
18
Adam Vladař
TJ STM Olomouc B
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.