Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Mojmír Valášek
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.4. 19:00
AA175
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
29 : 28
12.4. 19:00
AA159
Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí
27 : 34
18.2. 18:00
AA108
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26 : 24
12.2. 10:30
AA099
HCB Karviná - Tatran Litovel
38 : 34
18.12. 17:00
AA088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
24 : 21
28.10. 17:00
AA049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
27 : 24
8.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
19 : 23
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
10.9. 17:00
AA011
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
26 : 28
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
29.4. 10:30
AE125
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
29 : 33
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
25.3. 16:00
AE099
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
21 : 21
5.3. 10:30
AE080
Ivančice - Juliánov
33 : 30
11.12. 10:30
AE065
Maloměřice - Bohunice
25 : 19
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
13.11. 11:00
AE038
Napajedla - Juliánov
35 : 23
2.liga muži SM
22.4. 17:00
AF119
Holešov-Přerov - Rožnov p.R.
31 : 30
25.3. 10:30
AF102
Luhačovice - Tatran Litovel B
28 : 27
4.12. 14:30
AF057
SK Velká Bystřice B - Rožnov p.R.
26 : 28
4.12. 12:00
AF055
Uničov A - MHK Karviná
26 : 33
27.11. 15:00
AF051
L.Zubří - Tatran Litovel B
35 : 27
20.11. 16:00
AF047
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
19.11. 17:30
AF046
SK Velká Bystřice B - L.Zubří
24 : 25
23.10. 16:00
AF036
Tatran Litovel B - Luhačovice
30 : 30
2.10. 11:30
AF013
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
18.9. 10:30
AF006
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
2.liga starší dorostenci JM
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Litovel
24 : 19
video
online
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
video
online
Senice na Hané - DHK Litovel
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
10
9
0
1
233 : 171
18
2
Horka nad Moravou
10
8
0
2
203 : 138
16
3
TJ Sokol Centrum Haná B
10
5
0
5
178 : 175
10
4
Hranice
10
3
1
6
184 : 207
7
5
Senice na Hané
10
3
0
7
150 : 190
6
6
DHK Litovel
10
1
1
8
143 : 210
3
Tabulka střelců
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
57
Tereza Kräuterová
Sokol Horka nad Moravou
57
Leona Dostálová
Senice na Hané
48
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná B
14
Anna Kubálková
DHK Litovel
9
Eliška Lakomá
DHK Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kalousek
Tatran Litovel
16
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
8
Jan Kotrys
TJ Sokol Centrum Haná B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.