Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
29.4. 10:30
AE122
Maloměřice - Ivančice
29 : 27
19.2. 16:00
AE072
Sokol II.Prostějov - Telnice
32 : 28
19.2. 10:30
AE068
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
33 : 27
11.12. 10:30
AE066
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
28 : 31
27.11. 16:00
AE051
Sokol II.Prostějov - Juliánov
30 : 27
20.11. 10:30
AE044
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
32 : 28
22.10. 17:00
AE031
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
35 : 32
16.10. 16:00
AE028
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 26
24.9. 17:00
AE012
Ivančice - Bohunice
23 : 12
18.9. 17:00
AE003
Juliánov - Maloměřice
20 : 30
2.liga muži SM
22.4. 18:00
AF115
Uničov A - Pepino SKP F-M B
29 : 35
9.4. 17:00
AF112
L.Zubří - SK Velká Bystřice B
37 : 33
18.3. 17:00
AF093
Holešov-Přerov - Pepino SKP F-M B
37 : 34
12.3. 10:30
AF087
Šumperk - Vsetín
25 : 26
11.3. 10:30
AF089
Luhačovice - Holešov-Přerov
35 : 34
26.2. 17:00
AF077
Tatran Litovel B - MHK Karviná
27 : 26
23.10. 15:00
AF031
Uničov A - Rožnov p.R.
29 : 34
8.10. 17:00
AF021
Vsetín - Šumperk
29 : 23
2.10. 17:00
AF014
Tatran Litovel B - Holešov-Přerov
44 : 31
2.liga starší dorostenci JM
24.9. 15:00
AIA008
HK Ivančice - Bohunice
32 : 14
18.9. 15:00
AIA003
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
2.liga starší dorostenci SM
8.10. 15:00
AIB013
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
2.liga mladší dorostenci JM
22.10. 15:00
ALA031
Sokol V. Meziříčí - Sokolnice
33 : 36
18.9. 13:00
ALA003
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno
24 : 33
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 16:00
ALB115
Házená Uničov - TJ Nový Jičín
34 : 28
5.3. 16:00
ALB082
TJ STM Olomouc - TJ Nový Jičín
48 : 43
26.2. 15:00
ALB077
Litovel - Sokol Ostrava
28 : 29
23.10. 13:00
ALB031
Házená Uničov - Rožnov p.R.
26 : 49
Český pohár mužů
3.9. 13:00
AM019
Luhačovice - Ivančice
22 : 21
Žákovská liga starších žaček
4.12. 14:55
AP028
DHC Plzeň A - Poruba
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Semifinále OLKSH - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
30 : 18
video
online
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
2
2
0
0
61 : 42
4
2
Žeravice
2
2
0
0
54 : 42
4
3
Dřevohostice
2
0
0
2
42 : 54
0
4
Senice
2
0
0
2
42 : 61
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.