Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky ZE
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žačky ZE - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Kunovice
24 : 21
video
online
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
12
10
0
2
301 : 225
20
2
Zlín A
12
9
0
3
305 : 242
18
3
Kunovice
12
8
0
4
284 : 235
16
4
DHK Zora Olomouc
12
7
0
5
301 : 289
14
5
Otrokovice
12
3
2
7
199 : 252
8
6
Žeravice
12
2
1
9
201 : 271
5
7
DHK Zora Olomouc B
12
0
3
9
229 : 306
3
Tabulka střelců
Lucie Fleková
SHK Kunovice
114
Jana Hvozdenská
HC Zlín B
100
Michaela Daňková
HC Zlín A
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Šebestová
SK Žeravice
29
Lucie Fleková
SHK Kunovice
21
Michaela Daňková
HC Zlín A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magdaléna Foretová
DHK Zora Olomouc
20
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
18
Markéta Grofková
DHK Zora Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.