Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
1.4. 15:30
AR104
HK Hodonín - HC Plzeň
42 : 19
25.2. 15:30
AR082
Zlín B - HC Plzeň
22 : 21
22.10. 13:30
AR025
HK Hodonín - Slavia VŠ Plzeň
36 : 22
2.liga ženy - východ
2.10. 17:00
AT007
Olomouc - DHK Pardubice
35 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:30
AUB122
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 22
1.liga mladší dorostenky
30.4. 12:30
AV122
Zlín - HK Ivančice
25 : 25
25.2. 17:30
AV082
Zlín - Slavia
28 : 24
28.9. 14:00
AV013
Poruba - DHC Plzeň
21 : 35
2.liga mladší dorostenky - východ
1.4. 13:00
AVB104
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
34 : 15
22.10. 15:30
AVB025
HK Hodonín - SK Žeravice
36 : 23
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW194
HC Zlín - Sokol Písek
29 : 21
8.4. 15:00
AW163
Sokol Písek - Baník Most
25 : 35
18.2. 17:00
AW121
SHK Veselí n.M. - Slávia Partizánske
24 : 25
21.1. 16:00
AW094
HC Zlín - Trenčín
23 : 20
6.11. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
26 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
26.2. 15:30
LH122
Telnice A - Hustopeče
31 : 17
LOLK muži
11.9. 14:30
OA002
Dřevohostice - Droždín
20 : 20
LOLK mladší žactvo
19.11. 16:00
OC062
Žeravice - STM Olomouc A
16 : 24
5.11. 09:00
OC054
Zora Olomouc - DHK Litovel
16 : 12
LOLK starší žáci jaro I.
13.5. 12:00
OD010
V. Bystřice A - TJ Cement Hranice A
34 : 31
LOLK mladší žáci jaro I.
10.6. 08:00
OG029
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
29.4. 12:00
OG012
Zora Olomouc - V. Bystřice
16 : 13
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
ZL mladší žactvo II podzim
24.9. 13:30
ZDB012
Holešov_ch - Zubří B_ch
19 : 16
ZL starší žačky
29.4. 10:30
ZE050
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
29.4. 09:00
ZE049
DHK Zora Olomouc B - Kunovice
20 : 23
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
5.11. 10:30
ZE028
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.