Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
7.5. 17:30
AF128
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
30.4. 10:30
AF126
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
8.4. 17:30
AF114
Pepino SKP F-M B - Luhačovice
35 : 22
2.4. 13:30
AF105
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
18.3. 16:30
AF094
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
4.3. 16:00
AF083
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
25.2. 17:00
AF073
L.Zubří - Uničov A
33 : 28
18.2. 16:00
AF070
Rožnov p.R. - Luhačovice
31 : 22
27.11. 15:00
AF054
Vsetín - MHK Karviná
36 : 28
19.11. 10:30
AF044
MHK Karviná - Rožnov p.R.
21 : 20
23.10. 16:00
AF032
Vsetín - SKH Polanka n.O
29 : 25
16.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Vsetín
28 : 20
24.9. 16:00
AF009
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
31 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 13:30
AG128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
29.4. 15:00
AG122
Kopřivnice - Dukla
20 : 37
23.4. 15:00
AG118
Zubří - Jičín
38 : 21
9.4. 17:00
AG112
HCB Karviná - Zubří
22 : 32
8.4. 13:30
AG114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
1.4. 15:00
AG108
Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
25 : 22
19.2. 15:00
AG072
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
37 : 30
11.12. 17:00
AG062
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
2.liga starší dorostenci SM
18.2. 14:00
AIB049
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 31
4.12. 17:30
AIB039
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 22
23.10. 14:00
AIB021
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 30
24.9. 14:00
AIB007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 14:00
AIC001
Rožnov p.R. - V. Bystřice
30 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
23.4. 17:00
AID019
HC Zubří "B" - HK Bystřice p.H.
32 : 19
1.liga mladší dorostenci
7.5. 15:30
AJ128
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
29.4. 13:00
AJ122
Kopřivnice - Dukla
31 : 25
23.4. 13:00
AJ118
Zubří - Jičín
36 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
22 : 31
video
online
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
7
0
1
242 : 171
14
2
STM Olomouc B
8
4
2
2
198 : 190
10
3
Velká Bystřice B
8
4
1
3
208 : 203
9
4
TJ Sokol Centrum Haná
8
2
1
5
175 : 211
5
5
TJ Cement Hranice B
8
1
0
7
153 : 201
2
Tabulka střelců
Adam Katinger
SK Velká Bystřice B
54
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
52
Martin Hanták
TJ Sokol Centrum Haná
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc B
11
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
11
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
12
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
12
Jan Weber
TJ Cement Hranice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.