Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jaromír Mach
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.liga starší dorostenci SM
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
20.11. 14:00
AIB029
Vsetín - Olomouc
33 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
6.5. 11:30
AIC027
Zlín - HK Ivančice
21 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
Žákovská liga starších žáků
10.12. 16:00
AO008
Handball Brno - Most
19 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 12:00
AO004
Žeravice - Handball Brno
24 : 23
10.12. 11:00
AO003
Most - TJ STM Olomouc
20 : 21
10.12. 09:00
AO001
TJ STM Olomouc - Žeravice
20 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:55
AP288
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
14.5. 14:00
AP287
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
14.5. 12:10
AP285
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
14.5. 11:15
AP284
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
14.5. 09:25
AP282
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
15.10. 11:30
AVB022
SKH Velká n.V. - TJ Nový Jičín
37 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyní
15.10. 14:00
LJ020
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
11 : 17
LOLK muži
8.10. 17:30
OA019
Žeravice - Senice
23 : 15
25.9. 14:00
OA010
Veselá - Senice
30 : 23
ZL starší žáci
13.5. 08:00
ZC132
Holešov - Zlín
24 : 36
22.4. 17:15
ZC118
Zubří A - Zubří B
28 : 28
9.4. 13:00
ZC112
Bystřice p.H. - Zubří A
8 : 28
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
26.3. 11:00
ZC100
Zlín - Holešov
37 : 9
26.2. 09:30
ZC080
Holešov - Luhačovice
15 : 21
21.2. 18:15
ZC083
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
11.2. 17:00
ZC078
Zubří A - Holešov
34 : 20
5.2. 09:00
ZC071
Zubří B - Napajedla
26 : 20
28.1. 17:00
ZC072
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.