Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga muži SM
6.5. 17:00
AF132
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
6.5. 10:30
AF129
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
29.4. 10:30
AF121
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
23.4. 16:00
AF117
Tatran Litovel B - L.Zubří
32 : 25
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
26.3. 10:30
AF100
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
12.3. 14:45
AF085
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
5.3. 17:00
AF080
Holešov-Přerov - Tatran Litovel B
32 : 39
4.3. 13:00
AF079
Uničov A - SK Velká Bystřice B
31 : 19
23.10. 11:30
AF035
SK Velká Bystřice B - Pepino SKP F-M B
33 : 28
8.10. 15:00
AF019
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG095
Kopřivnice - HCB Karviná
22 : 20
2.liga starší dorostenci JM
18.9. 09:00
AIA004
TJ FS Napajedla - HK Bystřice p.H.
26 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
14.5. 16:00
AID028
HK Bystřice p.H. - Žeravice
36 : 32
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
25.4. 17:00
AID024
Vsetín - HC Zubří "B"
46 : 40
2.4. 17:30
AID013
Žeravice - HK Bystřice p.H.
40 : 26
19.3. 16:00
AID008
Žeravice - SKH Polanka n.O.
25 : 31
11.3. 18:00
AID005
Vsetín - Žeravice
44 : 26
1.liga mladší dorostenci
18.3. 13:00
AJ095
Kopřivnice - Karviná
37 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
26.3. 17:00
ALB099
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
39 : 26
12.3. 12:30
ALB085
SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
47 : 35
4.3. 15:00
ALB079
Házená Uničov - Hranice
28 : 43
8.10. 13:00
ALB019
Házená Uničov - SKH Polanka n.O.
27 : 50
Český pohár mužů
14.9. 19:30
AM043
Holešov-Přerov - HK Bystřice p.H.
28 : 44
10.9. 16:30
AM050
MHK Karviná - Sokol Ostrava
26 : 19
2.liga ženy - východ
23.10. 15:30
AT014
SK Velká Bystřice - Olomouc
33 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 13:30
AUB112
SK Velká Bystřice - Poruba
11 : 26
23.10. 13:30
AUB029
SK Velká Bystřice - Zlín
19 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.