Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
26.2. 16:00
AE073
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
16 : 21
13.11. 11:00
AE038
Napajedla - Juliánov
35 : 23
16.10. 11:00
AE027
Napajedla - Ivančice
32 : 32
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga muži SM
6.5. 17:00
AF132
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
6.5. 10:30
AF129
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
29.4. 10:30
AF121
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
23.4. 16:00
AF117
Tatran Litovel B - L.Zubří
32 : 25
8.4. 15:00
AF109
Vsetín - Uničov A
35 : 25
26.3. 10:30
AF100
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
12.3. 14:45
AF085
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
5.3. 17:00
AF080
Holešov-Přerov - Tatran Litovel B
32 : 39
4.3. 13:00
AF079
Uničov A - SK Velká Bystřice B
31 : 19
19.2. 17:00
AF072
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
18.2. 18:00
AF069
Vsetín - Tatran Litovel B
29 : 18
4.12. 12:00
AF055
Uničov A - MHK Karviná
26 : 33
3.12. 12:30
AF059
Luhačovice - L.Zubří
29 : 37
27.11. 15:00
AF051
L.Zubří - Tatran Litovel B
35 : 27
19.11. 17:30
AF046
SK Velká Bystřice B - L.Zubří
24 : 25
23.10. 11:30
AF035
SK Velká Bystřice B - Pepino SKP F-M B
33 : 28
8.10. 15:00
AF019
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
1.10. 10:30
AF015
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
1.liga starší dorostenci
18.3. 15:00
AG095
Kopřivnice - HCB Karviná
22 : 20
2.liga starší dorostenci JM
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
16.10. 09:00
AIA018
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
18.9. 09:00
AIA004
TJ FS Napajedla - HK Bystřice p.H.
26 : 29
2.liga starší dorostenci SM
11.12. 10:00
AIB043
Zlín - Olomouc
39 : 14
3.12. 18:00
AIB037
Vsetín - HC Zubří "B"
41 : 32
27.11. 17:00
AIB036
HC Zubří "B" - Olomouc
39 : 32
19.11. 15:30
AIB032
V. Bystřice - Zlín
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
U. Hradiště - Val.Meziříčí
10 : 0 k.
video
online
Senice - Droždín
18 : 25
video
online
Veselá - Žeravice
24 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
12
10
1
1
278 : 213
21
2
Žeravice
12
9
0
3
320 : 251
18
3
Dřevohostice
12
6
1
5
289 : 295
13
4
Senice
12
4
1
7
250 : 266
9
5
Veselá
12
4
1
7
258 : 295
9
6
U. Hradiště
12
3
1
8
236 : 252
7
7
Val.Meziříčí
12
3
1
8
254 : 313
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.