Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky ZE
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA177
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 29
26.3. 16:30
AA139
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
25.2. 17:00
AA110
SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
30 : 26
18.2. 18:00
AA103
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
29 : 24
4.12. 17:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
26 : 21
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
16.10. 10:30
AA037
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
33 : 35
24.9. 17:00
AA021
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
31 : 31
10.9. 17:00
AA009
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga muži SM
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
2.liga starší dorostenci SM
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:15
AP060
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
14.1. 16:20
AP059
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
14.1. 14:30
AP057
Poruba - Zlín A
20 : 24
14.1. 11:45
AP054
Poruba - Háje A
19 : 22
14.1. 10:50
AP053
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
17 : 28
1.liga ženy
12.11. 13:00
AR045
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
2.liga ženy - východ
17.9. 10:00
AT003
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 17:00
AUB045
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
12.11. 15:00
AVB045
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
W.H.I.L.
12.4. 18:00
AW170
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
25.3. 17:00
AW151
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
25 : 27
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
15.1. 17:00
AW090
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 17
30.10. 17:00
AW051
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 26
MSL Muži
5.11. 18:00
NA041
Paskov - Třinec
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žačky ZE - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Kunovice
24 : 21
video
online
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
12
10
0
2
301 : 225
20
2
Zlín A
12
9
0
3
305 : 242
18
3
Kunovice
12
8
0
4
284 : 235
16
4
DHK Zora Olomouc
12
7
0
5
301 : 289
14
5
Otrokovice
12
3
2
7
199 : 252
8
6
Žeravice
12
2
1
9
201 : 271
5
7
DHK Zora Olomouc B
12
0
3
9
229 : 306
3
Tabulka střelců
Lucie Fleková
SHK Kunovice
114
Jana Hvozdenská
HC Zlín B
100
Michaela Daňková
HC Zlín A
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Šebestová
SK Žeravice
29
Lucie Fleková
SHK Kunovice
21
Michaela Daňková
HC Zlín A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magdaléna Foretová
DHK Zora Olomouc
20
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
18
Markéta Grofková
DHK Zora Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.