Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 15:00
AIB053
Vsetín - Zlín
24 : 39
19.2. 14:30
AIB052
Zlín - Litovel
26 : 24
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
20.11. 14:00
AIB029
Vsetín - Olomouc
33 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
26.3. 17:30
AIC010
V. Bystřice - Sokol Juliánov
50 : 31
11.3. 12:00
AIC006
Rožnov p.R. - HK Ivančice
24 : 35
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
6.5. 11:30
AID025
Vsetín - HK Bystřice p.H.
48 : 30
22.4. 13:15
AID020
Žeravice - Vsetín
41 : 30
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 14:30
ALB131
Hranice - TJ STM Olomouc
31 : 24
19.3. 14:30
ALB092
Hranice - Zlín
31 : 37
12.3. 18:00
ALB088
TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
43 : 39
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:45
AO180
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
18.3. 14:00
AO177
U. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
20 : 9
18.3. 11:15
AO174
U. Hradiště - Most
27 : 23
18.3. 10:20
AO173
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
18.3. 08:30
AO171
Náchod - U. Hradiště
31 : 28
10.12. 16:00
AO008
Handball Brno - Most
19 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 12:00
AO004
Žeravice - Handball Brno
24 : 23
10.12. 11:00
AO003
Most - TJ STM Olomouc
20 : 21
10.12. 09:00
AO001
TJ STM Olomouc - Žeravice
20 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:55
AP288
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
14.5. 14:00
AP287
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 6. kolo - výsledky
video
online
TJ Cement Hranice A - STM Olomouc A
18 : 27
video
online
Žeravice - V. Bystřice A
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice A
6
5
0
1
173 : 154
10
2
Žeravice
6
2
1
3
143 : 144
5
3
STM Olomouc A
6
2
1
3
144 : 146
5
4
TJ Cement Hranice A
6
2
0
4
142 : 158
4
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
74
Antonín Vodička
SK Velká Bystřice A
50
Erik Kašpar
TJ STM Olomouc A
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Sova
TJ STM Olomouc A
15
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
5
Pavel Bajer
SK Žeravice
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Kotěšovský
SK Žeravice
10
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice A
8
Erik Kašpar
TJ STM Olomouc A
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.