Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky ZE
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
David Jurečka
Mateřský klub
TJ Sokol Centrum Haná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA056
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
29.4. 15:30
AIC022
V. Bystřice - HK Ivančice
34 : 41
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
6.5. 17:00
AIE025
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
19.3. 16:00
AIE009
Olomouc - Litovel
23 : 29
1.liga mladší dorostenci
29.4. 13:30
AJ126
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
2.liga mladší dorostenci JM
5.5. 17:00
ALA122
SKKP Handball Brno - Nové Bránice
35 : 16
2.liga mladší dorostenci SM
19.3. 14:00
ALB095
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
2.liga ženy - východ
22.4. 17:00
AT055
Bohunice - DHK Pardubice
20 : 21
18.2. 17:00
AT035
Bohunice - Karviná
18 : 17
1.liga mladší dorostenky
2.4. 11:30
AV106
HK Ivančice - S.Vršovice
28 : 24
LOLK muži
23.4. 10:30
OA047
Senice - Žeravice
21 : 30
LOLK starší žáci jaro II.
6.5. 09:30
OE013
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 18
LOLK mladší žáci jaro II.
6.5. 11:00
OH013
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná B
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žačky ZE - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín A - Kunovice
24 : 21
video
online
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
14 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín B
12
10
0
2
301 : 225
20
2
Zlín A
12
9
0
3
305 : 242
18
3
Kunovice
12
8
0
4
284 : 235
16
4
DHK Zora Olomouc
12
7
0
5
301 : 289
14
5
Otrokovice
12
3
2
7
199 : 252
8
6
Žeravice
12
2
1
9
201 : 271
5
7
DHK Zora Olomouc B
12
0
3
9
229 : 306
3
Tabulka střelců
Lucie Fleková
SHK Kunovice
114
Jana Hvozdenská
HC Zlín B
100
Michaela Daňková
HC Zlín A
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lenka Šebestová
SK Žeravice
29
Lucie Fleková
SHK Kunovice
21
Michaela Daňková
HC Zlín A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magdaléna Foretová
DHK Zora Olomouc
20
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
18
Markéta Grofková
DHK Zora Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.