Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
David Jurečka
Mateřský klub
TJ Sokol Centrum Haná
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA056
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
29.4. 15:30
AIC022
V. Bystřice - HK Ivančice
34 : 41
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
6.5. 17:00
AIE025
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
19.3. 16:00
AIE009
Olomouc - Litovel
23 : 29
1.liga mladší dorostenci
29.4. 13:30
AJ126
V. Bystřice - Pepino SKP F-M
28 : 35
2.liga mladší dorostenci JM
5.5. 17:00
ALA122
SKKP Handball Brno - Nové Bránice
35 : 16
2.liga mladší dorostenci SM
19.3. 14:00
ALB095
TJ STM Olomouc - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 42
2.liga ženy - východ
22.4. 17:00
AT055
Bohunice - DHK Pardubice
20 : 21
18.2. 17:00
AT035
Bohunice - Karviná
18 : 17
1.liga mladší dorostenky
2.4. 11:30
AV106
HK Ivančice - S.Vršovice
28 : 24
LOLK muži
23.4. 10:30
OA047
Senice - Žeravice
21 : 30
LOLK starší žáci jaro II.
6.5. 09:30
OE013
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 18
LOLK mladší žáci jaro II.
6.5. 11:00
OH013
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná B
25 : 15
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Litovel
24 : 19
video
online
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
video
online
Senice na Hané - DHK Litovel
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
10
9
0
1
233 : 171
18
2
Horka nad Moravou
10
8
0
2
203 : 138
16
3
TJ Sokol Centrum Haná B
10
5
0
5
178 : 175
10
4
Hranice
10
3
1
6
184 : 207
7
5
Senice na Hané
10
3
0
7
150 : 190
6
6
DHK Litovel
10
1
1
8
143 : 210
3
Tabulka střelců
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
57
Tereza Kräuterová
Sokol Horka nad Moravou
57
Leona Dostálová
Senice na Hané
48
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná B
14
Anna Kubálková
DHK Litovel
9
Eliška Lakomá
DHK Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kalousek
Tatran Litovel
16
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
8
Jan Kotrys
TJ Sokol Centrum Haná B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.