Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
2.10. 16:00
AIA012
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 14:30
AIB048
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1.4. 15:00
AIE015
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
4.3. 10:00
AIE001
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
26.3. 13:00
ALA101
Újezd u Brna - Bohunice
29 : 46
2.liga mladší dorostenci SM
24.4. 17:30
ALB118
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
1.4. 13:00
ALB104
Litovel - TJ Nový Jičín
38 : 23
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
Český pohár mužů
27.8. 18:30
AM021
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:30
AO159
V. Bystřice A - Zlín
29 : 19
18.3. 15:30
AO158
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 11:30
AO154
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
18.3. 09:30
AO152
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
18.2. 18:00
AO150
Most - Šťáhlavy
12 : 23
18.2. 17:00
AO149
Třeboň - V. Bystřice A
14 : 26
18.2. 14:00
AO146
V. Bystřice A - Talent A
17 : 26
18.2. 13:00
AO145
Třeboň - Most
18 : 26
18.2. 10:00
AO142
Talent A - Třeboň
22 : 12
2.liga ženy - východ
4.12. 17:00
AT029
Olomouc - SK Velká Bystřice
30 : 25
6.11. 15:30
AT019
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 23
18.9. 17:00
AT002
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
26.4. 16:45
AUB123
Poruba - Olomouc
27 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.