Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
2.10. 16:00
AIA012
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 14:30
AIB048
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1.4. 15:00
AIE015
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
4.3. 10:00
AIE001
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
26.3. 13:00
ALA101
Újezd u Brna - Bohunice
29 : 46
2.liga mladší dorostenci SM
24.4. 17:30
ALB118
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
1.4. 13:00
ALB104
Litovel - TJ Nový Jičín
38 : 23
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
Český pohár mužů
27.8. 18:30
AM021
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:30
AO159
V. Bystřice A - Zlín
29 : 19
18.3. 15:30
AO158
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 11:30
AO154
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
18.3. 09:30
AO152
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
18.2. 18:00
AO150
Most - Šťáhlavy
12 : 23
18.2. 17:00
AO149
Třeboň - V. Bystřice A
14 : 26
18.2. 14:00
AO146
V. Bystřice A - Talent A
17 : 26
18.2. 13:00
AO145
Třeboň - Most
18 : 26
18.2. 10:00
AO142
Talent A - Třeboň
22 : 12
2.liga ženy - východ
4.12. 17:00
AT029
Olomouc - SK Velká Bystřice
30 : 25
6.11. 15:30
AT019
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 23
18.9. 17:00
AT002
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
26.4. 16:45
AUB123
Poruba - Olomouc
27 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
U. Hradiště - Val.Meziříčí
10 : 0 k.
video
online
Senice - Droždín
18 : 25
video
online
Veselá - Žeravice
24 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
12
10
1
1
278 : 213
21
2
Žeravice
12
9
0
3
320 : 251
18
3
Dřevohostice
12
6
1
5
289 : 295
13
4
Senice
12
4
1
7
250 : 266
9
5
Veselá
12
4
1
7
258 : 295
9
6
U. Hradiště
12
3
1
8
236 : 252
7
7
Val.Meziříčí
12
3
1
8
254 : 313
7
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.