Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Zdeněk Sléha
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.8.2020
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci SM
25.2. 16:00
AIB054
Litovel - V. Bystřice
25 : 38
11.2. 15:00
AIB045
Vsetín - Litovel
29 : 24
16.12. 18:30
AIB038
Olomouc - Litovel
27 : 37
14.12. 17:45
AIB044
Litovel - HC Zubří "B"
35 : 39
26.11. 15:00
AIB035
Litovel - Rožnov p.R.
23 : 35
12.11. 15:30
AIB026
V. Bystřice - Litovel
37 : 29
6.11. 12:00
AIB031
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
5.11. 15:00
AIB010
Litovel - Olomouc
40 : 22
22.10. 15:00
AIB024
Litovel - Zlín
23 : 24
15.10. 15:00
AIB017
Litovel - Vsetín
33 : 29
9.10. 17:00
AIB016
HC Zubří "B" - Litovel
34 : 38
24.9. 14:00
AIB007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
17.9. 15:00
AIB003
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
6.5. 17:00
AIE025
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
29.4. 15:00
AIE024
Litovel - Olomouc
47 : 28
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
1.4. 15:00
AIE015
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
26.3. 09:00
AIE010
TJ FS Napajedla - Litovel
24 : 28
19.3. 16:00
AIE009
Olomouc - Litovel
23 : 29
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
2.liga mladší dorostenci SM
22.4. 15:00
ALB117
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 30
1.4. 13:00
ALB104
Litovel - TJ Nový Jičín
38 : 23
17.2. 19:15
ALB069
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
17.9. 13:00
ALB003
Litovel - TJ STM Olomouc
45 : 24
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.