Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK muži
podzim - 1. kolo
11.9.2016
10:30
OA001
Senice n.H.
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Číhal
,
Ladislav Planka
,
11.9.2016
14:30
OA002
Sokol Dřevohostice
-
SK Droždín
Jiří Novotný
,
Pavel Novotný
,
10.9.2016
13:00
OA004
TJ Valašské Meziříčí
-
SK Žeravice
Josef Malina
,
František Nesrsta
,
podzim - 2. kolo
17.9.2016
16:00
OA005
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Žeravice
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
8.10.2016
15:00
OA007
SK Droždín
-
TJ Veselá
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
18.9.2016
10:30
OA008
Senice n.H.
-
Sokol Dřevohostice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
podzim - 3. kolo
25.9.2016
14:30
OA009
Sokol Dřevohostice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
25.9.2016
14:00
OA010
TJ Veselá
-
Senice n.H.
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
24.9.2016
13:00
OA011
TJ Valašské Meziříčí
-
SK Droždín
Jaromír Krejčí
,
Petr Mužný
,
podzim - 4. kolo
1.10.2016
15:00
OA014
SK Droždín
-
SK Žeravice
Pavel Novotný
,
Martin Staněk
,
2.10.2016
10:30
OA015
Senice n.H.
-
TJ Valašské Meziříčí
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
23.10.2016
12:30
OA016
Sokol Dřevohostice
-
TJ Veselá
Petr Ochmann
,
Pavel Šestořád
,
podzim - 5. kolo
9.10.2016
14:00
OA017
TJ Veselá
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
8.10.2016
13:00
OA018
TJ Valašské Meziříčí
-
Sokol Dřevohostice
Adam Burďák
,
Jan Divácký
,
8.10.2016
17:30
OA019
SK Žeravice
-
Senice n.H.
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
podzim - 6. kolo
15.10.2016
14:00
OA021
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Droždín
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
16.10.2016
14:30
OA023
Sokol Dřevohostice
-
SK Žeravice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
16.10.2016
14:00
OA024
TJ Veselá
-
TJ Valašské Meziříčí
Vítězslav Koleček
,
Božetěch Tvarůžek
,
podzim - 7. kolo
22.10.2016
14:00
OA025
TJ Valašské Meziříčí
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.10.2016
09:00
OA026
SK Žeravice
-
TJ Veselá
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
22.10.2016
15:00
OA028
SK Droždín
-
Senice n.H.
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
jaro - 8. kolo
13.11.2016
16:00
OA029
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Senice n.H.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.10.2016
14:00
OA030
SK Droždín
-
Sokol Dřevohostice
David Číhal
,
Jiří Šrotíř
,
29.10.2016
15:00
OA032
SK Žeravice
-
TJ Valašské Meziříčí
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
jaro - 9. kolo
5.11.2016
16:30
OA033
SK Žeravice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
nezadáno
14:00
OA035
TJ Veselá
-
SK Droždín
30.4.2017
14:30
OA036
Sokol Dřevohostice
-
Senice n.H.
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
jaro - 10. kolo
1.4.2017
16:00
OA037
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Dřevohostice
Tomáš Donát
,
Miloslav Krupa
,
2.4.2017
10:30
OA038
Senice n.H.
-
TJ Veselá
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
1.4.2017
15:00
OA039
SK Droždín
-
TJ Valašské Meziříčí
Petr Mužný
,
Ladislav Planka
,
jaro - 11. kolo
8.4.2017
16:00
OA042
SK Žeravice
-
SK Droždín
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
8.4.2017
16:00
OA043
TJ Valašské Meziříčí
-
Senice n.H.
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
9.4.2017
14:00
OA044
TJ Veselá
-
Sokol Dřevohostice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 12. kolo
22.4.2017
12:00
OA045
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Veselá
Jaromír Krejčí
,
František Nesrsta
,
23.4.2017
14:30
OA046
Sokol Dřevohostice
-
TJ Valašské Meziříčí
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
23.4.2017
10:30
OA047
Senice n.H.
-
SK Žeravice
David Jurečka
,
Ladislav Planka
,
jaro - 13. kolo
29.4.2017
15:00
OA049
SK Droždín
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
29.4.2017
15:00
OA051
SK Žeravice
-
Sokol Dřevohostice
David Číhal
,
Jiří Šrotíř
,
29.4.2017
16:00
OA052
TJ Valašské Meziříčí
-
TJ Veselá
Jan Divácký
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 14. kolo
nezadáno
00:00
OA053
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Valašské Meziříčí
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
7.5.2017
14:00
OA054
TJ Veselá
-
SK Žeravice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
7.5.2017
10:30
OA056
Senice n.H.
-
SK Droždín
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
Semifinále OLKSH - 1. kolo
14.5.2017
10:30
OA057
Senice n.H.
-
SK Droždín
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
14.5.2017
14:30
OA058
Sokol Dřevohostice
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
Semifinále OLKSH - 2. kolo
20.5.2017
15:00
OA059
SK Droždín
-
Senice n.H.
Michaela Krobothová
,
Jiří Kubis
,
21.5.2017
16:00
OA060
SK Žeravice
-
Sokol Dřevohostice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
Finále - 1. kolo
28.5.2017
16:00
OA061
SK Žeravice
-
SK Droždín
Jiří Kubis
,
Mojmír Valášek
,
Finále - 2. kolo
3.6.2017
15:00
OA062
SK Droždín
-
SK Žeravice
Jiří Horák
,
Valdemar Macharáček
,
3.místo - 1. kolo
28.5.2017
10:30
OA063
Senice n.H.
-
Sokol Dřevohostice
Jiří Kräuter
,
Ladislav Planka
,
3.místo - 2. kolo
4.6.2017
14:30
OA064
Sokol Dřevohostice
-
Senice n.H.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.