Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2020
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.5. 15:50
AP259
Bohunice - J.Hradec
15 : 20
13.5. 13:05
AP256
J.Hradec - Slavoj Žirovnice
12 : 26
13.5. 10:20
AP253
Zlín A - J.Hradec
25 : 14
13.5. 08:30
AP251
J.Hradec - Slavia
10 : 22
9.4. 17:00
AP230
Ostrava-Zábřeh - J.Hradec
13 : 21
9.4. 14:00
AP227
J.Hradec - VŠ Plzeň A
27 : 12
9.4. 11:00
AP224
J.Hradec - TJ Turnov
25 : 6
9.4. 08:00
AP221
Jiskra H. Brod A - J.Hradec
15 : 18
12.3. 16:15
AP180
J.Hradec - Háje A
16 : 18
12.3. 14:25
AP178
DHK Most - J.Hradec
14 : 12
12.3. 11:40
AP175
Písek A - J.Hradec
6 : 12
12.3. 09:50
AP173
J.Hradec - Kobylisy II A
20 : 13
11.2. 15:00
AP128
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
11.2. 13:00
AP126
DHK Pardubice A - J.Hradec
12 : 21
11.2. 11:00
AP124
SC Bohumín - J.Hradec
16 : 13
11.2. 09:00
AP122
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
14 : 15
14.1. 17:30
AP080
J.Hradec - Hvězda Cheb
17 : 11
14.1. 15:30
AP078
Házená Mělník - J.Hradec
15 : 26
14.1. 12:30
AP075
Strakonice - J.Hradec
16 : 18
14.1. 10:30
AP073
J.Hradec - S.Vršovice
21 : 15
4.12. 15:50
AP029
Kobylisy II B - J.Hradec
11 : 27
4.12. 13:05
AP026
J.Hradec - DHC Plzeň A
12 : 32
4.12. 10:20
AP023
Poruba - J.Hradec
18 : 16
4.12. 08:30
AP021
J.Hradec - Kunovice
14 : 25
1.liga mladší dorostenky
7.5. 15:00
AV127
DHC Plzeň - J.Hradec
17 : 32
29.4. 16:30
AV126
J.Hradec - Slavia
21 : 20
22.4. 15:00
AV116
H.Brod - J.Hradec
21 : 30
1.4. 14:00
AV105
Poruba - J.Hradec
31 : 37
25.3. 15:30
AV100
J.Hradec - HK Ivančice
26 : 33
11.3. 12:00
AV094
Háje - J.Hradec
21 : 20
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.