Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Milan Konečný
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.9.2018
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA056
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
19.2. 17:00
AIA049
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
11.12. 09:00
AIA042
HK Bystřice p.H. - Sokol Sokolnice
35 : 25
3.12. 17:30
AIA039
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
28 : 32
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
20.11. 14:00
AIA030
Sokol Sokolnice - Bohunice
23 : 39
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
9.10. 12:30
AIA014
Sokol Sokolnice - HK Bystřice p.H.
30 : 43
2.10. 09:00
AIA011
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
18.9. 13:00
AIA002
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 14:00
AIE029
Sokol Sokolnice - Olomouc
26 : 25
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
18.3. 15:00
AIE007
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
11.3. 14:00
AIE006
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.