Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Václav Marek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2020
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 19:00
AC052
Třeboň - Praha 4
22 : 33
20.11. 15:00
AC045
S.Vršovice - Třeboň
32 : 23
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
22.10. 17:00
AC032
H.Brod - Třeboň
34 : 29
15.10. 18:00
AC030
Třeboň - Košutka
27 : 24
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
24.9. 18:00
AC008
Třeboň - Sezimovo Ústí
26 : 22
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA124
Třeboň - Talent Plzeň "B"
24 : 27
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
25.3. 16:00
AKA098
Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
24 : 27
11.3. 16:00
AKA085
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
25.2. 14:15
AKA074
HBC Strakonice - Třeboň
27 : 17
17.2. 17:00
AKA071
Třeboň - TJ Loko Č.Budějovice
31 : 28
4.12. 13:30
AKA058
Talent Plzeň "B" - Třeboň
35 : 22
20.11. 13:00
AKA045
Sokol Vršovice A - Třeboň
26 : 21
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
22.10. 15:00
AKA032
Jiskra Havlíčkův Brod - Třeboň
26 : 25
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
24.9. 16:00
AKA008
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 28
17.9. 13:00
AKA005
TJ Loko Č.Budějovice - Třeboň
24 : 29
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM010
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 35
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:30
AO300
Třeboň - Jičín
20 : 26
20.5. 15:30
AO298
Lovosice - Třeboň
14 : 19
20.5. 12:30
AO295
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
16 : 23
20.5. 10:30
AO293
Třeboň - Žeravice
14 : 23
30.4. 16:00
AO209
Házená Mělník - Třeboň
15 : 20
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.