Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Rams
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2021
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO260
Náchod - Dukla A
20 : 33
21.5. 14:30
AO257
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
21.5. 11:45
AO254
Dukla A - Karviná A
27 : 20
21.5. 09:00
AO251
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
30.4. 16:50
AO219
Dukla A - Sokol V. Meziříčí
32 : 25
30.4. 15:00
AO217
Zubří A - Dukla A
26 : 20
30.4. 13:10
AO215
Dukla A - Talent A
22 : 22
30.4. 10:25
AO212
Handball Brno - Dukla A
16 : 36
18.2. 17:30
AO120
Dukla A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 24
18.2. 15:30
AO118
Žeravice - Dukla A
23 : 30
18.2. 12:30
AO115
Zlín - Dukla A
27 : 31
18.2. 10:30
AO113
Dukla A - Sokol N. Veselí A
29 : 23
21.1. 18:00
AO070
Jičín - Dukla A
18 : 36
21.1. 15:00
AO067
Dukla A - Házená Mělník
30 : 18
21.1. 12:00
AO064
Dukla A - Dukla B
30 : 17
21.1. 09:00
AO061
Most - Dukla A
19 : 24
11.12. 17:30
AO020
U. Hradiště - Dukla A
21 : 34
11.12. 14:30
AO017
Dukla A - Lovosice
34 : 15
11.12. 11:30
AO014
Dukla A - Liberec
31 : 25
11.12. 08:30
AO011
V. Bystřice A - Dukla A
16 : 20
Přebor Prahy starších žáků
10.6. 15:00
BC168
Dukla A - Dukla B
15 : 16
10.6. 13:15
BC165
Dukla A - Chodov
33 : 20
10.6. 10:55
BC161
Dukla A - L.Vršovice
26 : 11
10.6. 09:10
BC158
S.Vršovice - Dukla A
8 : 22
8.4. 14:20
BC139
S.Vršovice - Dukla A
6 : 22
8.4. 12:20
BC136
Dukla A - Dukla C
23 : 14
8.4. 10:20
BC133
Dukla A - L.Vršovice
28 : 12
8.4. 09:00
BC131
Chodov - Dukla A
8 : 33
26.3. 16:10
BC115
S.Vršovice - Dukla A
8 : 23
26.3. 14:25
BC112
Dukla A - Dukla C
17 : 9
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.