Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Leona Černá
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2021
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 14:30
AO287
TJ Cement Hranice A - U. Hradiště
26 : 28
20.5. 11:45
AO284
TJ Cement Hranice A - Talent A
17 : 21
20.5. 09:00
AO281
Dukla B - TJ Cement Hranice A
19 : 23
30.4. 16:30
AO249
Liberec - TJ Cement Hranice A
24 : 29
30.4. 13:30
AO246
TJ Cement Hranice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 23
30.4. 10:30
AO243
Šťáhlavy - TJ Cement Hranice A
30 : 22
30.4. 08:30
AO241
TJ Cement Hranice A - Jičín
27 : 30
18.3. 17:15
AO170
Dukla A - TJ Cement Hranice A
33 : 16
18.3. 14:30
AO167
TJ Cement Hranice A - Pardubice
27 : 16
18.3. 11:45
AO164
TJ Cement Hranice A - HBC Strakonice
24 : 14
18.3. 09:00
AO161
Třeboň - TJ Cement Hranice A
16 : 24
19.2. 15:20
AO129
Házená Mělník - TJ Cement Hranice A
32 : 23
19.2. 12:35
AO126
TJ Cement Hranice A - Náchod
19 : 28
19.2. 09:50
AO123
Lovosice - TJ Cement Hranice A
23 : 33
19.2. 08:00
AO121
TJ Cement Hranice A - Zubří A
13 : 20
21.1. 16:15
AO090
TJ Cement Hranice A - Sokol N. Veselí A
18 : 29
21.1. 14:25
AO088
Sokol V. Meziříčí - TJ Cement Hranice A
23 : 23
21.1. 11:40
AO085
V. Bystřice A - TJ Cement Hranice A
25 : 19
21.1. 09:50
AO083
TJ Cement Hranice A - Karviná A
26 : 29
10.12. 17:00
AO009
TJ Cement Hranice A - TJ STM Olomouc
14 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 13:00
AO005
TJ Cement Hranice A - Most
23 : 22
10.12. 10:00
AO002
Handball Brno - TJ Cement Hranice A
19 : 28
LOLK starší žáci
13.11. 08:15
OB061
TJ Cement Hranice A - V. Bystřice A
24 : 27
12.11. 09:00
OB067
Litovel - TJ Cement Hranice B
34 : 16
6.11. 13:00
OB065
TJ Cement Hranice B - STM Olomouc B
15 : 21
6.11. 11:00
OB059
TJ Cement Hranice A - Žeravice
23 : 28
31.10. 18:00
OB063
TJ Cement Hranice B - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 27
30.10. 13:00
OB057
STM Olomouc A - TJ Cement Hranice A
23 : 19
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.