Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petra Freislerová
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.4.2019
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.5. 16:45
AP260
Zlín A - Slavia
19 : 19
13.5. 14:00
AP257
Slavia - Bohunice
19 : 10
13.5. 11:15
AP254
Slavia - Slavoj Žirovnice
21 : 16
13.5. 08:30
AP251
J.Hradec - Slavia
10 : 22
11.3. 15:00
AP168
Slavia - Ostrava-Zábřeh
38 : 22
11.3. 13:00
AP166
Otrokovice - Slavia
16 : 26
11.3. 11:00
AP164
Strakonice - Slavia
13 : 29
11.3. 09:00
AP162
Slavia - Kunovice
20 : 13
15.1. 17:00
AP070
Kobylisy II B - Slavia
4 : 43
15.1. 14:00
AP067
Slavia - VŠ Plzeň A
25 : 5
15.1. 11:00
AP064
Slavia - DHK Most
22 : 15
15.1. 08:00
AP061
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
4.12. 15:20
AP019
Slavia - Hvězda Cheb
24 : 10
4.12. 13:30
AP017
TJ Turnov - Slavia
1 : 37
4.12. 11:40
AP015
Slavia - Kobylisy II A
15 : 14
4.12. 08:55
AP012
SC Bohumín - Slavia
8 : 23
Společný přebor starších žákyň
22.10. 15:00
BE069
Slavia - Kobylisy II A
18 : 10
22.10. 13:30
BE067
Háje A - Slavia
11 : 14
22.10. 12:00
BE065
DHK Most - Slavia
7 : 15
22.10. 09:45
BE062
Slavia - S.Vršovice
13 : 9
9.10. 13:40
BE058
Slavia - DHK Most
13 : 15
9.10. 12:20
BE056
S.Vršovice - Slavia
14 : 15
9.10. 11:00
BE054
Kobylisy II A - Slavia
12 : 15
9.10. 09:40
BE052
Slavia - Háje A
15 : 12
17.9. 14:00
BE039
Kobylisy II A - Slavia
7 : 17
17.9. 12:40
BE037
Slavia - Háje A
14 : 10
17.9. 11:20
BE035
Slavia - DHK Most
21 : 4
17.9. 09:10
BE032
S.Vršovice - Slavia
10 : 15
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.