Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Odstrčilík
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1982
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.2.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
7.5. 11:00
AE128
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga starší dorostenci JM
26.2. 11:00
AIA053
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
19.2. 09:00
AIA052
TJ FS Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 25
12.2. 13:00
AIA046
Bohunice - TJ FS Napajedla
27 : 24
11.12. 09:00
AIA043
TJ FS Napajedla - HK Ivančice
22 : 36
3.12. 17:30
AIA039
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
28 : 32
27.11. 09:00
AIA034
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 18
20.11. 09:00
AIA032
HK Bystřice p.H. - TJ FS Napajedla
27 : 23
30.10. 09:00
AIA025
TJ FS Napajedla - Žeravice
27 : 33
23.10. 15:00
AIA024
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
16.10. 09:00
AIA018
TJ FS Napajedla - Bohunice
33 : 35
8.10. 15:00
AIA015
HK Ivančice - TJ FS Napajedla
40 : 21
2.10. 09:00
AIA011
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
25.9. 16:00
AIA006
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
26 : 38
18.9. 09:00
AIA004
TJ FS Napajedla - HK Bystřice p.H.
26 : 29
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
6.5. 17:00
AIE025
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 17:00
AIE019
Olomouc - TJ FS Napajedla
27 : 27
9.4. 09:00
AIE016
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
26.3. 09:00
AIE010
TJ FS Napajedla - Litovel
24 : 28
18.3. 15:00
AIE007
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.