Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Daniel Valo
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1979
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.12.2018
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
7.5. 13:30
AG128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
30.4. 16:00
AG126
HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 30
23.4. 17:30
AG115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
24 : 23
8.4. 13:30
AG114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
2.4. 14:00
AG104
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 19
25.3. 09:30
AG101
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
18.3. 14:00
AG093
Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek
35 : 21
12.3. 13:00
AG088
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
25.2. 13:00
AG075
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
21 : 18
19.2. 15:00
AG071
Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 22
11.12. 17:00
AG062
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
3.12. 13:00
AG060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
28 : 25
27.11. 15:00
AG049
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20 : 28
20.11. 14:00
AG048
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
MSL Mladší žáci sk. B
3.6. 11:45
NE079
Pepino SKP Fr.-Místek B - Trnávka
39 : 12
26.4. 16:30
NE055
Pepino SKP Fr.-Místek B - Klimkovice
38 : 32
9.4. 09:00
NE051
Trnávka - Pepino SKP Fr.-Místek B
9 : 36
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.