Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Rozpis soutěže
LOKL mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tomáš Laštůvka
Post
Mateřský klub
TJ Šumperk
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
127
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF127]
Uničov A - Šumperk
25 : 28
9 branek
30.04. [AF126]
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
6 branek
22.04. [AF116]
Luhačovice - Šumperk
28 : 37
4 branek
09.04. [AF113]
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
3 branek
02.04. [AF105]
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
4 branek
26.03. [AF100]
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
9 branek
18.03. [AF094]
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
9 branek
12.03. [AF087]
Šumperk - Vsetín
25 : 26
4 branek
26.02. [AF074]
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
9 branek
19.02. [AF072]
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
3 branek
10.12. [AF061]
Šumperk - Uničov A
42 : 29
6 branek
03.12. [AF060]
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
5 branek
27.11. [AF050]
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
6 branek
13.11. [AF039]
Šumperk - SK Velká Bystřice B
39 : 29
4 branek
23.10. [AF034]
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
6 branek
16.10. [AF028]
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
7 branek
08.10. [AF021]
Vsetín - Šumperk
29 : 23
6 branek
02.10. [AF017]
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
5 branek
25.09. [AF008]
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
5 branek
18.09. [AF006]
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
5 branek
Český pohár mužů
09.09. [AM046]
Šumperk - Olomouc
30 : 32
2 branek
27.08. [AM022]
Droždín - Šumperk
27 : 28
10 branek
Předchozí kola
podzim - 11. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Horka nad Moravou
11 : 13
video
online
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná A
12 : 26
video
online
Žeravice - STM Olomouc A
16 : 24
video
online
DHK Litovel - Senice na Hané
14 : 24
video
online
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
video
online
Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B
27 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
11
11
0
0
319 : 82
22
2
TJ Sokol Centrum Haná A
11
10
0
1
232 : 141
20
3
Žeravice
11
8
1
2
195 : 129
17
4
STM Olomouc B
11
7
0
4
227 : 174
14
5
V. Bystřice
11
7
0
4
202 : 171
14
6
Zora Olomouc
11
6
0
5
139 : 174
12
7
Horka nad Moravou
11
5
1
5
177 : 184
11
8
Litovel
11
4
0
7
165 : 213
8
9
Senice na Hané
11
3
0
8
151 : 222
6
10
Hranice
11
3
0
8
146 : 206
6
11
TJ Sokol Centrum Haná B
11
1
0
10
141 : 229
2
12
DHK Litovel
11
0
0
11
110 : 279
0
Tabulka střelců
Leona Dostálová
Senice na Hané
86
Anna Kubálková
DHK Litovel
77
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
8
Tomáš Machač
TJ STM Olomouc B
7
Leona Dostálová
Senice na Hané
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kubálková
DHK Litovel
34
Jan Valouch
Senice na Hané
18
Zuzana Polesová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.