Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Lukáš Vančo
Post
Mateřský klub
MHK Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
50
Starty
2.liga muži EF-baráž
21.05. [AEF002]
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
3 branek
14.05. [AEF001]
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2 branek
2.liga muži SM
06.05. [AF132]
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
2 branek
29.04. [AF121]
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
8 branek
08.04. [AF110]
Rožnov p.R. - MHK Karviná
30 : 30
2 branek
01.04. [AF107]
MHK Karviná - SKH Polanka n.O
27 : 25
7 branek
25.03. [AF099]
L.Zubří - MHK Karviná
28 : 29
0 branek
18.03. [AF094]
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
7 branek
12.03. [AF088]
Pepino SKP F-M B - MHK Karviná
28 : 32
0 branek
04.03. [AF081]
MHK Karviná - Luhačovice
38 : 25
4 branek
26.02. [AF077]
Tatran Litovel B - MHK Karviná
27 : 26
1 branek
18.02. [AF068]
MHK Karviná - SK Velká Bystřice B
36 : 27
7 branek
10.12. [AF066]
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
0 branek
01.10. [AF015]
Luhačovice - MHK Karviná
33 : 43
2 branek
25.09. [AF011]
MHK Karviná - Tatran Litovel B
34 : 21
0 branek
Český pohár mužů
17.11. [AM075]
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
1 branek
28.08. [AM028]
Veselá - MHK Karviná
19 : 29
4 branek
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.