Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Petr Kuba
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
44
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF127]
Uničov A - Šumperk
25 : 28
0 branek
29.04. [AF121]
MHK Karviná - Uničov A
36 : 33
1 branek
08.04. [AF109]
Vsetín - Uničov A
35 : 25
2 branek
01.04. [AF103]
Uničov A - Luhačovice
39 : 32
1 branek
25.03. [AF097]
Rožnov p.R. - Uničov A
37 : 27
1 branek
18.03. [AF091]
Uničov A - Tatran Litovel B
26 : 33
4 branek
12.03. [AF085]
SKH Polanka n.O - Uničov A
32 : 20
3 branek
04.03. [AF079]
Uničov A - SK Velká Bystřice B
31 : 19
7 branek
25.02. [AF073]
L.Zubří - Uničov A
33 : 28
0 branek
19.02. [AF067]
Uničov A - Holešov-Přerov
24 : 32
2 branek
10.12. [AF061]
Šumperk - Uničov A
42 : 29
2 branek
04.12. [AF055]
Uničov A - MHK Karviná
26 : 33
2 branek
27.11. [AF049]
Pepino SKP F-M B - Uničov A
39 : 29
4 branek
19.11. [AF043]
Uničov A - Vsetín
23 : 31
1 branek
13.11. [AF037]
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
0 branek
23.10. [AF031]
Uničov A - Rožnov p.R.
29 : 34
0 branek
16.10. [AF025]
Tatran Litovel B - Uničov A
34 : 29
1 branek
08.10. [AF019]
Uničov A - SKH Polanka n.O
23 : 28
2 branek
02.10. [AF013]
SK Velká Bystřice B - Uničov A
23 : 29
3 branek
24.09. [AF007]
Uničov A - L.Zubří
29 : 21
3 branek
17.09. [AF001]
Holešov-Přerov - Uničov A
25 : 21
4 branek
Český pohár mužů
11.09. [AM052]
Uničov A - SK Velká Bystřice
22 : 39
1 branek
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.