Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Martin Šmíd
Post
Mateřský klub
TJ Šumperk
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
66
Starty
2.liga muži SM
30.04. [AF126]
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
2 branek
22.04. [AF116]
Luhačovice - Šumperk
28 : 37
2 branek
09.04. [AF113]
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
2 branek
02.04. [AF105]
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
4 branek
26.03. [AF100]
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
1 branek
18.03. [AF094]
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
2 branek
12.03. [AF087]
Šumperk - Vsetín
25 : 26
6 branek
04.03. [AF083]
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
2 branek
26.02. [AF074]
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
0 branek
19.02. [AF072]
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
1 branek
10.12. [AF061]
Šumperk - Uničov A
42 : 29
3 branek
03.12. [AF060]
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
2 branek
27.11. [AF050]
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
2 branek
20.11. [AF047]
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
3 branek
13.11. [AF039]
Šumperk - SK Velká Bystřice B
39 : 29
2 branek
16.10. [AF028]
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
0 branek
08.10. [AF021]
Vsetín - Šumperk
29 : 23
3 branek
02.10. [AF017]
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
0 branek
25.09. [AF008]
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
0 branek
18.09. [AF006]
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
1 branek
2.liga starší dorostenci SM
25.02. [AIB054]
Litovel - V. Bystřice
25 : 38
1 branek
14.12. [AIB044]
Litovel - HC Zubří "B"
35 : 39
3 branek
26.11. [AIB035]
Litovel - Rožnov p.R.
23 : 35
1 branek
12.11. [AIB026]
V. Bystřice - Litovel
37 : 29
1 branek
06.11. [AIB031]
SKH Polanka n.O. - Litovel
41 : 34
4 branek
05.11. [AIB010]
Litovel - Olomouc
40 : 22
2 branek
22.10. [AIB024]
Litovel - Zlín
23 : 24
0 branek
15.10. [AIB017]
Litovel - Vsetín
33 : 29
0 branek
09.10. [AIB016]
HC Zubří "B" - Litovel
34 : 38
2 branek
24.09. [AIB007]
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
3 branek
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.