Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Rozpis soutěže
LOKL mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tereza Karlíková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
173
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP289]
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
3 branek
14.05. [AP286]
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
3 branek
14.05. [AP283]
Poruba - Otrokovice
21 : 17
4 branek
14.05. [AP281]
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
2 branek
08.04. [AP250]
Otrokovice - Háje A
19 : 22
2 branek
08.04. [AP248]
Slavoj Žirovnice - Otrokovice
21 : 15
0 branek
08.04. [AP245]
Hvězda Cheb - Otrokovice
13 : 17
1 branek
08.04. [AP243]
Otrokovice - Kobylisy II B
28 : 7
6 branek
11.03. [AP169]
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
1 branek
11.03. [AP166]
Otrokovice - Slavia
16 : 26
1 branek
11.03. [AP163]
Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
13 : 22
1 branek
11.03. [AP161]
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
4 branek
11.02. [AP130]
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
2 branek
11.02. [AP128]
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
0 branek
11.02. [AP125]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
4 branek
11.02. [AP123]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 19
3 branek
14.01. [AP089]
TJ Turnov - Otrokovice
4 : 22
4 branek
14.01. [AP086]
Otrokovice - Písek A
17 : 19
1 branek
14.01. [AP083]
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
5 branek
14.01. [AP081]
Otrokovice - DHC Plzeň A
7 : 16
1 branek
04.12. [AP010]
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
2 branek
04.12. [AP008]
DHK Most - Otrokovice
15 : 11
1 branek
04.12. [AP005]
Jiskra H. Brod A - Otrokovice
23 : 15
2 branek
04.12. [AP003]
Otrokovice - Házená Mělník
24 : 8
2 branek
ZL mladší žactvo II podzim
20.11. [ZDB057]
Zubří B_ch - Otrokovice_d
12 : 18
4 branek
12.11. [ZDB053]
Otrokovice_d - Holešov_ch
23 : 11
6 branek
29.10. [ZDB042]
Otrokovice_d - L.Zubří_d
18 : 12
5 branek
22.10. [ZDB031]
Val.Meziříčí - Otrokovice_d
16 : 13
5 branek
18.10. [ZDB064]
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
4 branek
15.10. [ZDB030]
Kunovice_d - Otrokovice_d
4 : 24
8 branek
Další
Předchozí kola
podzim - 11. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Horka nad Moravou
11 : 13
video
online
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná A
12 : 26
video
online
Žeravice - STM Olomouc A
16 : 24
video
online
DHK Litovel - Senice na Hané
14 : 24
video
online
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
video
online
Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B
27 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
11
11
0
0
319 : 82
22
2
TJ Sokol Centrum Haná A
11
10
0
1
232 : 141
20
3
Žeravice
11
8
1
2
195 : 129
17
4
STM Olomouc B
11
7
0
4
227 : 174
14
5
V. Bystřice
11
7
0
4
202 : 171
14
6
Zora Olomouc
11
6
0
5
139 : 174
12
7
Horka nad Moravou
11
5
1
5
177 : 184
11
8
Litovel
11
4
0
7
165 : 213
8
9
Senice na Hané
11
3
0
8
151 : 222
6
10
Hranice
11
3
0
8
146 : 206
6
11
TJ Sokol Centrum Haná B
11
1
0
10
141 : 229
2
12
DHK Litovel
11
0
0
11
110 : 279
0
Tabulka střelců
Leona Dostálová
Senice na Hané
86
Anna Kubálková
DHK Litovel
77
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Sebastián Ján
Sokol Horka nad Moravou
8
Tomáš Machač
TJ STM Olomouc B
7
Leona Dostálová
Senice na Hané
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Kubálková
DHK Litovel
34
Jan Valouch
Senice na Hané
18
Zuzana Polesová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.