Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tereza Karlíková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
51
Počet branek
173
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP289]
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
3 branek
14.05. [AP286]
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
3 branek
14.05. [AP283]
Poruba - Otrokovice
21 : 17
4 branek
14.05. [AP281]
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
2 branek
08.04. [AP250]
Otrokovice - Háje A
19 : 22
2 branek
08.04. [AP248]
Slavoj Žirovnice - Otrokovice
21 : 15
0 branek
08.04. [AP245]
Hvězda Cheb - Otrokovice
13 : 17
1 branek
08.04. [AP243]
Otrokovice - Kobylisy II B
28 : 7
6 branek
11.03. [AP169]
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
1 branek
11.03. [AP166]
Otrokovice - Slavia
16 : 26
1 branek
11.03. [AP163]
Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
13 : 22
1 branek
11.03. [AP161]
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
4 branek
11.02. [AP130]
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
2 branek
11.02. [AP128]
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
0 branek
11.02. [AP125]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
4 branek
11.02. [AP123]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 19
3 branek
14.01. [AP089]
TJ Turnov - Otrokovice
4 : 22
4 branek
14.01. [AP086]
Otrokovice - Písek A
17 : 19
1 branek
14.01. [AP083]
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
5 branek
14.01. [AP081]
Otrokovice - DHC Plzeň A
7 : 16
1 branek
04.12. [AP010]
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
2 branek
04.12. [AP008]
DHK Most - Otrokovice
15 : 11
1 branek
04.12. [AP005]
Jiskra H. Brod A - Otrokovice
23 : 15
2 branek
04.12. [AP003]
Otrokovice - Házená Mělník
24 : 8
2 branek
ZL mladší žactvo II podzim
20.11. [ZDB057]
Zubří B_ch - Otrokovice_d
12 : 18
4 branek
12.11. [ZDB053]
Otrokovice_d - Holešov_ch
23 : 11
6 branek
29.10. [ZDB042]
Otrokovice_d - L.Zubří_d
18 : 12
5 branek
22.10. [ZDB031]
Val.Meziříčí - Otrokovice_d
16 : 13
5 branek
18.10. [ZDB064]
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
4 branek
15.10. [ZDB030]
Kunovice_d - Otrokovice_d
4 : 24
8 branek
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
22 : 31
video
online
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
7
0
1
242 : 171
14
2
STM Olomouc B
8
4
2
2
198 : 190
10
3
Velká Bystřice B
8
4
1
3
208 : 203
9
4
TJ Sokol Centrum Haná
8
2
1
5
175 : 211
5
5
TJ Cement Hranice B
8
1
0
7
153 : 201
2
Tabulka střelců
Adam Katinger
SK Velká Bystřice B
54
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
52
Martin Hanták
TJ Sokol Centrum Haná
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc B
11
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
11
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
12
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
12
Jan Weber
TJ Cement Hranice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.