Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Lucie Fleková
Post
Mateřský klub
SHK Kunovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
323
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP278]
Kunovice - DHK Pardubice A
35 : 17
11 branek
13.05. [AP276]
Házená Mělník - Kunovice
7 : 25
8 branek
13.05. [AP274]
TJ Turnov - Kunovice
8 : 26
7 branek
13.05. [AP272]
Kunovice - Háje A
18 : 17
8 branek
08.04. [AP239]
Kunovice - SC Bohumín
23 : 11
3 branek
08.04. [AP237]
DHK Most - Kunovice
18 : 12
7 branek
08.04. [AP235]
Kunovice - Bohunice
19 : 15
8 branek
08.04. [AP232]
S.Vršovice - Kunovice
11 : 12
6 branek
11.03. [AP169]
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
9 branek
11.03. [AP167]
Strakonice - Kunovice
17 : 30
12 branek
11.03. [AP165]
Kunovice - Ostrava-Zábřeh
33 : 22
6 branek
11.03. [AP162]
Slavia - Kunovice
20 : 13
6 branek
12.02. [AP110]
Zlín A - Kunovice
18 : 18
9 branek
12.02. [AP107]
Kunovice - Hvězda Cheb
19 : 7
6 branek
12.02. [AP104]
Kunovice - Písek A
30 : 17
10 branek
12.02. [AP101]
VŠ Plzeň A - Kunovice
10 : 29
10 branek
15.01. [AP099]
Kunovice - Jiskra H. Brod A
27 : 10
8 branek
15.01. [AP097]
Slavoj Žirovnice - Kunovice
20 : 18
7 branek
15.01. [AP095]
Kunovice - DHK Zora Olomouc
21 : 20
9 branek
15.01. [AP092]
Kobylisy II A - Kunovice
20 : 29
13 branek
04.12. [AP030]
Poruba - Kunovice
28 : 23
5 branek
04.12. [AP027]
Kunovice - Kobylisy II B
36 : 7
7 branek
04.12. [AP024]
Kunovice - DHC Plzeň A
27 : 19
7 branek
04.12. [AP021]
J.Hradec - Kunovice
14 : 25
9 branek
ZL starší žačky
03.05. [ZE053]
Zlín A - Kunovice
24 : 21
10 branek
29.04. [ZE049]
DHK Zora Olomouc B - Kunovice
20 : 23
11 branek
01.04. [ZE041]
DHK Zora Olomouc - Kunovice
31 : 23
13 branek
22.03. [ZE037]
Kunovice - Žeravice
22 : 20
8 branek
15.03. [ZE033]
Kunovice - Zlín B
18 : 21
8 branek
04.03. [ZE029]
Kunovice - Otrokovice
27 : 18
7 branek
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
22 : 31
video
online
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
7
0
1
242 : 171
14
2
STM Olomouc B
8
4
2
2
198 : 190
10
3
Velká Bystřice B
8
4
1
3
208 : 203
9
4
TJ Sokol Centrum Haná
8
2
1
5
175 : 211
5
5
TJ Cement Hranice B
8
1
0
7
153 : 201
2
Tabulka střelců
Adam Katinger
SK Velká Bystřice B
54
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
52
Martin Hanták
TJ Sokol Centrum Haná
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc B
11
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
11
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
Tatran Litovel
12
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
12
Jan Weber
TJ Cement Hranice B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.