Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Klára Žůrková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
48
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.05. [AP289]
Kobylisy II A - Otrokovice
20 : 16
4 branek
14.05. [AP286]
Otrokovice - S.Vršovice
17 : 6
2 branek
14.05. [AP283]
Poruba - Otrokovice
21 : 17
2 branek
14.05. [AP281]
Otrokovice - VŠ Plzeň A
15 : 11
0 branek
08.04. [AP250]
Otrokovice - Háje A
19 : 22
0 branek
08.04. [AP248]
Slavoj Žirovnice - Otrokovice
21 : 15
0 branek
08.04. [AP245]
Hvězda Cheb - Otrokovice
13 : 17
1 branek
08.04. [AP243]
Otrokovice - Kobylisy II B
28 : 7
3 branek
11.03. [AP169]
Kunovice - Otrokovice
21 : 15
1 branek
11.03. [AP166]
Otrokovice - Slavia
16 : 26
0 branek
11.03. [AP163]
Ostrava-Zábřeh - Otrokovice
13 : 22
1 branek
11.03. [AP161]
Otrokovice - Strakonice
24 : 12
0 branek
11.02. [AP130]
Otrokovice - SC Bohumín
14 : 16
4 branek
11.02. [AP128]
J.Hradec - Otrokovice
12 : 14
1 branek
11.02. [AP125]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 11
0 branek
11.02. [AP123]
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 19
1 branek
14.01. [AP089]
TJ Turnov - Otrokovice
4 : 22
3 branek
14.01. [AP086]
Otrokovice - Písek A
17 : 19
0 branek
14.01. [AP083]
Bohunice - Otrokovice
18 : 17
0 branek
14.01. [AP081]
Otrokovice - DHC Plzeň A
7 : 16
0 branek
04.12. [AP010]
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
3 branek
04.12. [AP008]
DHK Most - Otrokovice
15 : 11
1 branek
04.12. [AP005]
Jiskra H. Brod A - Otrokovice
23 : 15
2 branek
04.12. [AP003]
Otrokovice - Házená Mělník
24 : 8
3 branek
ZL starší žačky
06.05. [ZE056]
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
3 branek
29.04. [ZE050]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
1 branek
22.04. [ZE047]
Otrokovice - Zlín B
14 : 19
1 branek
29.03. [ZE043]
Zlín A - Otrokovice
26 : 16
2 branek
04.03. [ZE029]
Kunovice - Otrokovice
27 : 18
1 branek
05.11. [ZE028]
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
3 branek
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.