Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Štěpán Slepica
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
15
Starty
LOLK mladší žactvo
20.11. [OC061]
STM Olomouc B - V. Bystřice
21 : 15
1 branek
06.11. [OC049]
STM Olomouc A - V. Bystřice
38 : 10
0 branek
24.10. [OC043]
V. Bystřice - Zora Olomouc
15 : 6
0 branek
23.10. [OC037]
TJ Sokol Centrum Haná B - V. Bystřice
9 : 25
2 branek
09.10. [OC025]
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
26 : 11
0 branek
01.10. [OC019]
V. Bystřice - Hranice
20 : 4
0 branek
25.09. [OC013]
Horka nad Moravou - V. Bystřice
17 : 18
0 branek
17.09. [OC007]
V. Bystřice - Žeravice
13 : 15
0 branek
11.09. [OC001]
Senice na Hané - V. Bystřice
13 : 18
2 branek
LOLK starší žáci jaro II.
10.06. [OE029]
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
0 branek
20.05. [OE021]
Velká Bystřice B - TJ Cement Hranice B
25 : 21
1 branek
06.05. [OE014]
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
34 : 34
0 branek
09.04. [OE006]
TJ Cement Hranice B - Velká Bystřice B
19 : 21
0 branek
LOLK mladší žáci jaro I.
06.06. [OG028]
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
1 branek
03.06. [OG027]
V. Bystřice - Zora Olomouc
24 : 18
0 branek
20.05. [OG020]
V. Bystřice - STM Olomouc B
21 : 15
2 branek
13.05. [OG018]
STM Olomouc A - V. Bystřice
35 : 12
2 branek
24.04. [OG013]
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná A
14 : 23
0 branek
22.04. [OG008]
V. Bystřice - Žeravice
17 : 13
0 branek
09.04. [OG005]
STM Olomouc B - V. Bystřice
20 : 19
2 branek
01.04. [OG003]
V. Bystřice - STM Olomouc A
9 : 33
2 branek
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná B - Litovel
24 : 19
video
online
Horka nad Moravou - Hranice
27 : 13
video
online
Senice na Hané - DHK Litovel
15 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
10
9
0
1
233 : 171
18
2
Horka nad Moravou
10
8
0
2
203 : 138
16
3
TJ Sokol Centrum Haná B
10
5
0
5
178 : 175
10
4
Hranice
10
3
1
6
184 : 207
7
5
Senice na Hané
10
3
0
7
150 : 190
6
6
DHK Litovel
10
1
1
8
143 : 210
3
Tabulka střelců
Matyáš Skopal
Tatran Litovel
57
Tereza Kräuterová
Sokol Horka nad Moravou
57
Leona Dostálová
Senice na Hané
48
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Zatloukal
TJ Sokol Centrum Haná B
14
Anna Kubálková
DHK Litovel
9
Eliška Lakomá
DHK Litovel
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kalousek
Tatran Litovel
16
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
8
Jan Kotrys
TJ Sokol Centrum Haná B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.