Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Kristýna Sedláčková
Post
Mateřský klub
HC Zlín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
161
Starty
Žákovská liga starších žaček
13.05. [AP260]
Zlín A - Slavia
19 : 19
2 branek
13.05. [AP258]
Slavoj Žirovnice - Zlín A
23 : 26
5 branek
13.05. [AP255]
Bohunice - Zlín A
12 : 31
6 branek
13.05. [AP253]
Zlín A - J.Hradec
25 : 14
1 branek
09.04. [AP210]
Zlín A - Strakonice
28 : 18
4 branek
09.04. [AP208]
DHC Plzeň A - Zlín A
14 : 15
3 branek
09.04. [AP205]
Kobylisy II A - Zlín A
23 : 25
5 branek
09.04. [AP203]
Zlín A - DHK Pardubice A
34 : 12
10 branek
12.03. [AP159]
Zlín A - Kobylisy II B
46 : 13
3 branek
12.03. [AP157]
S.Vršovice - Zlín A
13 : 24
1 branek
12.03. [AP155]
Zlín A - DHK Zora Olomouc
26 : 19
3 branek
12.03. [AP152]
TJ Turnov - Zlín A
4 : 37
3 branek
12.02. [AP110]
Zlín A - Kunovice
18 : 18
3 branek
12.02. [AP108]
Písek A - Zlín A
9 : 20
2 branek
12.02. [AP105]
Hvězda Cheb - Zlín A
11 : 25
3 branek
12.02. [AP103]
Zlín A - VŠ Plzeň A
29 : 8
2 branek
14.01. [AP059]
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
0 branek
14.01. [AP057]
Poruba - Zlín A
20 : 24
5 branek
14.01. [AP055]
Zlín A - SC Bohumín
32 : 15
7 branek
14.01. [AP052]
Háje A - Zlín A
17 : 19
3 branek
04.12. [AP010]
Otrokovice - Zlín A
16 : 25
3 branek
04.12. [AP007]
Zlín A - Jiskra H. Brod A
26 : 20
6 branek
04.12. [AP004]
Zlín A - DHK Most
41 : 17
5 branek
04.12. [AP001]
Házená Mělník - Zlín A
5 : 27
1 branek
ZL starší žačky
03.05. [ZE053]
Zlín A - Kunovice
24 : 21
2 branek
29.03. [ZE043]
Zlín A - Otrokovice
26 : 16
5 branek
25.03. [ZE039]
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
19 : 30
9 branek
18.03. [ZE034]
Zlín A - DHK Zora Olomouc
31 : 24
7 branek
01.03. [ZE032]
Zlín B - Zlín A
35 : 31
6 branek
05.11. [ZE025]
Kunovice - Zlín A
22 : 23
1 branek
Další
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.