Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Barbora Kouřilová
Post
Mateřský klub
Senice na Hané
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
5
Starty
LOLK mladší žactvo
20.11. [OC066]
DHK Litovel - Senice na Hané
14 : 24
0 branek
12.11. [OC056]
Senice na Hané - Zora Olomouc
13 : 19
0 branek
06.11. [OC053]
Litovel - Senice na Hané
23 : 12
0 branek
30.10. [OC045]
Senice na Hané - Hranice
21 : 13
0 branek
22.10. [OC040]
Žeravice - Senice na Hané
26 : 11
0 branek
16.10. [OC034]
Senice na Hané - STM Olomouc B
11 : 26
0 branek
09.10. [OC027]
STM Olomouc A - Senice na Hané
30 : 5
0 branek
LOLK mladší žáci jaro II.
10.06. [OH029]
Senice na Hané - DHK Litovel
15 : 11
0 branek
04.06. [OH026]
Senice na Hané - Hranice
19 : 23
0 branek
28.05. [OH024]
Horka nad Moravou - Senice na Hané
23 : 11
0 branek
21.05. [OH019]
Senice na Hané - TJ Sokol Centrum Haná B
15 : 19
2 branek
19.05. [OH009]
Senice na Hané - Horka nad Moravou
7 : 23
2 branek
14.05. [OH018]
Senice na Hané - Litovel
16 : 19
0 branek
07.05. [OH014]
DHK Litovel - Senice na Hané
5 : 14
1 branek
30.04. [OH011]
Hranice - Senice na Hané
19 : 20
0 branek
09.04. [OH004]
TJ Sokol Centrum Haná B - Senice na Hané
27 : 17
0 branek
01.04. [OH003]
Litovel - Senice na Hané
21 : 16
0 branek
Předchozí kola
II.část - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Centrum Haná A - V. Bystřice
29 : 25
video
online
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
video
online
Žeravice - STM Olomouc B
24 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
STM Olomouc A
10
10
0
0
282 : 135
20
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
219 : 189
16
3
Žeravice
10
4
1
5
162 : 181
9
4
STM Olomouc B
10
3
1
6
174 : 208
7
5
V. Bystřice
10
3
0
7
171 : 220
6
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
120 : 195
2
Tabulka střelců
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná A
60
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná A
51
Adam Přerovský
TJ STM Olomouc A
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Šinclová
DHK Zora Olomouc
11
Tomáš Vomáčka
TJ STM Olomouc B
9
Natálie Rodeková
SK Žeravice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Plaček
TJ STM Olomouc B
14
Klára Hlaváčková
DHK Zora Olomouc
14
Vojtěch Pečínka
SK Velká Bystřice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.