Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Adámek
SK Žeravice
18 - 0 - 1 - 9
Jan Bělka
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Bolf
TJ Veselá
2 - 0 - 0 - 1
David Bortl
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Brada
SK Žeravice
12 - 0 - 0 - 6
Pavel Čaprnka
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Vít Divila
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Diviš
TJ Veselá
12 - 0 - 1 - 1
Miloš Dočkal
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Igor Doleček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Frolík
TJ Valašské Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Miroslav Fusek
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hacura
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Herman
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Holiš
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Horák
TJ Veselá
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hospodářský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20 - 0 - 1 - 5
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34 - 1 - 1 - 2
Jiří Husička
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Martin Hynek
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Pavel Chromec
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
10 - 0 - 0 - 5
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
František Januš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Jarolím
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26 - 0 - 1 - 13
Martin Kašný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6 - 0 - 0 - 3
Petr Kocourek
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
David Kopal
SK Žeravice
16 - 0 - 0 - 8
Jiří Kopecký
Senice n.H.
10 - 0 - 0 - 5
Michal Kubáček
SK Droždín
22 - 0 - 2 - 6
Tomáš Kundera
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petr Maksant
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Malinek
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Martin Marek
TJ Veselá
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.