Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Marek Unar
Senice n.H.
17
Marek Zubík
SK Žeravice
37
Martin Říha
TJ Valašské Meziříčí
3
Martin Marek
TJ Veselá
4
Martin Kropáč
Sokol Dřevohostice
6
Martin Hacura
SK Žeravice
6
Martin Jakubál
Sokol Dřevohostice
6
Martin Hospodářský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Martin Pavelka
SK Žeravice
17
Martin Spurný
SK Droždín
18
Martin Schneider
SK Droždín
26
Martin Adámek
SK Žeravice
29
Martin Hynek
Senice n.H.
36
Michal Dorňák
TJ Valašské Meziříčí
1
Michal Továrek
Senice n.H.
1
Michal Dostál
TJ Valašské Meziříčí
2
Michal Mikeš
SK Droždín
4
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
7
Michal Moťka
Senice n.H.
8
Michal Vaculík
SK Žeravice
29
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
43
Michal Riedinger
Senice n.H.
48
Michal Kubáček
SK Droždín
59
Milan Janeček
SK Žeravice
31
Miloš Dočkal
SK Droždín
27
Miroslav Vaverka
SK Droždín
44
Ondřej Vymazal
Senice n.H.
3
Ondřej Lukeš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Ondřej Kupec
SK Žeravice
13
Ondřej Frolík
TJ Valašské Meziříčí
41
Patrik Tellinger
Sokol Dřevohostice
23
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
44
Pavel Schneider
SK Droždín
1
Pavel Chromec
SK Droždín
1
Pavel Čaprnka
TJ Valašské Meziříčí
3
Pavel Večeřa
SK Žeravice
6
Pavel Vodička
SK Droždín
7
Pavel Malinek
SK Droždín
16
Pavel Šváb
SK Droždín
22
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
8
Zpět
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.