Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Pavel Šohaj
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
4.12. 14:00
AP027
Kunovice - Kobylisy II B
36 : 7
4.12. 12:10
AP025
Kobylisy II B - Poruba
16 : 37
4.12. 09:25
AP022
DHC Plzeň A - Kobylisy II B
34 : 9
4.12. 08:30
AP021
J.Hradec - Kunovice
14 : 25
2.liga ženy - východ
12.3. 15:30
AT044
SK Velká Bystřice - Olomouc
29 : 27
Jihomoravská liga mužů
29.4. 12:30
LA060
SHC Maloměřice B - Sokolnice
30 : 27
Jihomoravská liga ml. žáků
16.10. 14:30
LH032
Telnice A - Ivančice
33 : 9
16.10. 13:00
LH033
Telnice B - Ivančice
18 : 18
24.9. 12:00
LH015
Ivančice - Bohunice
25 : 16
MSL Ženy
9.4. 15:00
NI025
L.Zubří - MHK Karviná
35 : 24
ZL starší žáci
14.5. 10:30
ZC128
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
18.3. 15:00
ZC106
Holešov - Bystřice p.H.
25 : 20
11.2. 09:00
ZC076
U. Hradiště - Vsetín
35 : 10
5.2. 15:00
ZC068
Zlín - Zubří A
18 : 41
4.11. 16:00
ZC038
Napajedla - Luhačovice
21 : 19
1.10. 14:45
ZC017
Zlín - Rožnov p.R.
32 : 17
ZL mladší žactvo I podzim
1.10. 10:15
ZDA009
Zlín A_d - Vsetín_ch
30 : 5
ZL mladší žactvo I jaro
18.3. 13:00
ZDAJ011
Zlín A_ch - Holešov_ch
31 : 15
ZL mladší žactvo II podzim
27.11. 09:30
ZDB063
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
1.10. 09:00
ZDB014
Zlín B_d - Holešov_ch
10 : 7
ZL mladší žactvo II jaro
14.5. 09:00
ZDBJ003
Napajedla_ch - Otrokovice_d
12 : 7
2.4. 09:00
ZDBJ025
Napajedla_ch - U.Hradiště
13 : 22
ZL starší žačky
5.3. 14:00
ZE030
DHK Zora Olomouc B - Žeravice
21 : 22
1.10. 13:15
ZE012
Zlín B - DHK Zora Olomouc
33 : 17
1.10. 11:45
ZE011
Zlín A - DHK Zora Olomouc B
32 : 16
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.