Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK mladší žactvo
25.9. 15:30
OC014
TJ Sokol Centrum Haná A - Senice na Hané
22 : 9
25.9. 14:00
OC015
TJ Sokol Centrum Haná B - DHK Litovel
33 : 16
18.9. 13:00
OC008
Hranice - STM Olomouc B
14 : 16
ZL starší žáci
7.5. 09:00
ZC125
Bystřice p.H. - U. Hradiště
16 : 29
23.4. 10:30
ZC120
Zlín - Vsetín
51 : 24
9.4. 09:00
ZC111
Zubří B - Holešov
30 : 13
2.4. 10:30
ZC104
Luhačovice - Napajedla
18 : 24
20.11. 12:30
ZC058
Luhačovice - Zubří B
25 : 18
19.11. 15:00
ZC056
Holešov - Vsetín
14 : 39
5.11. 12:00
ZC048
U. Hradiště - Napajedla
22 : 16
30.10. 10:15
ZC041
Zubří B - Zlín
28 : 22
ZL mladší žactvo I podzim
30.11. 17:15
ZDA047
Zlín A_ch - Bystřice p.H.
29 : 13
13.11. 09:00
ZDA035
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 25
30.10. 09:00
ZDA025
Zubří A_ch - Vsetín_ch
38 : 14
ZL mladší žactvo I jaro
14.5. 10:15
ZDAJ038
Zubří A_ch - Holešov_ch
40 : 14
23.4. 12:00
ZDAJ032
Zlín B_d - Rožnov p.R.
34 : 29
23.4. 09:00
ZDAJ031
Zlín A_ch - Vsetín_ch
46 : 15
ZL mladší žactvo II podzim
19.11. 13:30
ZDB056
Holešov_ch - L.Zubří_d
10 : 16
5.11. 10:00
ZDB048
U.Hradiště - Napajedla_ch
23 : 11
29.10. 09:30
ZDB042
Otrokovice_d - L.Zubří_d
18 : 12
15.10. 09:45
ZDB030
Kunovice_d - Otrokovice_d
4 : 24
ZL mladší žactvo II jaro
17.5. 16:30
ZDBJ045
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
6.5. 09:00
ZDBJ042
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
29.4. 12:00
ZDBJ040
L.Zubří_d - Kunovice_d
21 : 6
9.4. 11:00
ZDBJ029
L.Zubří_d - Holešov_ch
23 : 21
2.4. 09:00
ZDBJ024
Luhačovice - Bystřice p.H.
11 : 18
ZL starší žačky
29.10. 11:00
ZE022
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
25 : 23
15.10. 11:30
ZE013
Kunovice - DHK Zora Olomouc
26 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.