Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žačky
LOLK starší žáci jaro I.
LOLK starší žáci jaro II.
LOLK mladší žáci jaro I.
LOLK mladší žáci jaro II.
LOLK starší žáci
LOLK mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jaromír Mach
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZL starší žáci
4.12. 08:00
ZC063
Zubří B - U. Hradiště
26 : 29
13.11. 15:00
ZC054
Vsetín - Zlín
29 : 23
6.11. 11:30
ZC046
Zubří A - Bystřice p.H.
50 : 12
30.10. 11:00
ZC040
Bystřice p.H. - Holešov
21 : 25
23.10. 10:00
ZC035
Zubří A - Napajedla
25 : 20
8.10. 10:15
ZC020
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 11
2.10. 12:00
ZC015
U. Hradiště - Zlín
35 : 25
25.9. 09:00
ZC008
Zubří B - Zlín
13 : 20
ZL mladší žactvo I podzim
6.12. 17:00
ZDA049
Rožnov p.R. - Vsetín_ch
16 : 23
20.11. 12:00
ZDA037
Vsetín_ch - Zlín A_d
12 : 24
19.11. 10:00
ZDA039
Rožnov p.R. - Zubří A_ch
14 : 29
6.11. 09:00
ZDA032
Zubří A_ch - Bystřice p.H.
25 : 21
30.10. 14:00
ZDA026
Bystřice p.H. - Luhačovice
26 : 14
8.10. 09:00
ZDA014
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
25 : 18
18.9. 11:00
ZDA002
Zlín A_d - Rožnov p.R.
24 : 14
18.9. 09:30
ZDA001
Zlín A_ch - Vsetín_ch
34 : 14
ZL mladší žactvo I jaro
13.5. 14:00
ZDAJ012
Val.Meziříčí - Zlín B_d
18 : 19
6.5. 09:30
ZDAJ043
Zlín B_d - Zubří A_ch
19 : 33
6.5. 08:00
ZDAJ041
Zlín A_ch - Rožnov p.R.
41 : 16
22.4. 18:30
ZDAJ034
Val.Meziříčí - Zubří A_ch
20 : 45
9.4. 16:00
ZDAJ28
Bystřice p.H. - Val.Meziříčí
21 : 20
26.3. 15:30
ZDAJ019
Vsetín_ch - Val.Meziříčí
30 : 25
26.3. 09:30
ZDAJ020
Zlín B_d - Holešov_ch
30 : 16
26.2. 08:00
ZDAJ022
Holešov_ch - Vsetín_ch
19 : 24
ZL mladší žactvo II podzim
12.11. 10:00
ZDB050
Hovězí_d - U.Hradiště
18 : 32
6.11. 10:15
ZDB046
Zubří B_ch - Bystřice p.H.
9 : 21
30.10. 12:30
ZDB040
Bystřice p.H. - Holešov_ch
20 : 7
29.10. 10:00
ZDB039
Hovězí_d - Zubří B_ch
24 : 11
23.10. 11:30
ZDB032
L.Zubří_d - Kunovice_d
19 : 8
23.10. 08:45
ZDB035
Zubří B_ch - Napajedla_ch
22 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.